Anadolu Araçlar Ticaret A.Ş., iletişim danışmanı v..."/> Anadolu Araçlar Reklamda İlerliyor - OtoGüncel Oto Haber Sitesi

Oto Haber

Published on Mart 28th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Anadolu Araçlar Reklamda İlerliyor

Anadolu Araçlar Ticaret A.Ş., iletişim danışmanı ve reklam ajansı hizmetlerini alacağı iş ortaklarını belirledi. İletişim danışmanı olarak hizmet verecek olan Kutadgu Danışmanlık, Anadolu Araçlar’a kurumsal iletişim, iş ve pazarlama iletişimi, medya ilişkileri, risk ve kriz iletişimi ve değişim/iç iletişim hizmetlerini sunacak.

Anadolu Araçlar Ticaret A.Ş.’nin reklam ajansı ise Smart İletişim Grubu şirketlerinden Smart Tanıtım ve Creaturk Digital oldu. Smart Tanıtım ekibi, Anadolu Araçlar’a çizgi altı ve çizgi üstü tüm yaratıcı çözümler için hizmet verecek. Creaturk Digital ise belirlenen iletişim planı dahilinde şirketin web siteleri yapımı, mevcut web sitelerinin revize ve güncellemeleri, her marka için ayrı sosyal medya sayfa yönetimleri ve sosyal medya kampanyaları, offline kampanyaların online uygulamaları gibi tüm dijital ihtiyaçlarını karşılayacak.

Anadolu Araçlar hakkında:

Çin’in en büyük özel sektör otomobil markası olan ve 55 ülkede satışa sunulan Geely’nin Türkiye’deki satışı 2008 yılı Kasım ayında kurulan Anadolu Araçlar tarafından gerçekleştiriliyor. Yüksek performanslı ürünleriyle Amerika’nın lider lastik markası olan Cooper Tires’ın satışını da gerçekleştiren Anadolu Araçlar, bunun yanı sıra lastikte Avon Tyres, Starfire ve Mentor markalarının da bünyesinde barındırıyor.

Tags: , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑