Volvo Türkiye, Bir İletişim’le çalışacak!

Volvo Car Türkiye uzun süren konkur süreci sonunda Bir İletişim ile çalışma kararı aldı. Bir İletişim 1 Nisan 2012 tarihi itibarıyla Volvo Car Türkiye’ye stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti verecek…

Bir İletişim, Volvo Car Türkiye ile kurumsal iletişim, liderlik iletişimi, marka iletişimi, medya ilişkileri, kurum içi iletişim, kriz yönetimi, gündem yönetimi, sosyal medya yönetimi, etkinlik ve sponsorluk yönetimi hizmetleri için birlikte çalışacak.

Bir İletişim’in hizmet verdiği diğer markalar arasında; Istanbul Edition Hotel, EsPa,  Canbebe, Canped ve Helen Harper markalarını bünyesinde bulunduran Ontex Group, Eyüboğlu Eğitim Kurumları, Kütahya Porselen, Ataman İlaç ve Kozmetik, flydubai, L’Oreal Paris, Seabird, Ayada Maldives, Banu Kazanç Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi, Lisans A.Ş., Altimo, Oxford Business Group bulunuyor.

Ayrıca Altın Portakal Film Festivali, Antalya Piyano Festivali ve Antalya Televizyon Ödülleri gibi Antalya Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen Türkiye’nin önemli organizasyonlarının iletişim danışmanlığını yürütüyor.

Abdülkadir YEŞİLYURT

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...