Volkswagen Binek Araç QuizMode’la Depeche Mode’a bilet kazandırıyor

Dünyaca ünlü müzik grubu Depeche Mode’un Volkswagen Binek Araç ana sponsorluğunda 17 Mayıs’ta Küçükçiftlik Park’ta vereceği konser için bilet kazanma şansı QuizMode’la Volkswagen Facebook sayfasında

Doğuş Otomotiv- Volkswagen Binek Araç, Dünyaca ünlü İngiliz grubu Depeche Mode’un Avrupa turnesi kapsamında Volkswagen Binek Araç ana sponsorluğunda 17 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleştireceği konser için bilet kazanma şansı Facebook’ta.

QuizMode’la Depeche Mode’a

Volkswagen Binek Araç Facebook sayfasından girilecek ‘QuizMode’ yarışmasıyla, 50 kullanıcı iki kişilik davetiye kazanma hakkı yakalayacak.

Katılımcılar uygulamada Depeche Mode’un şarkıları ile ilgili 10 soruya cevap verecekler. Depeche Mode şarkılarının 8 saniyelik bir videosu oynatılacağı her soruda, videonun alt kısmında şarkıyla ilgili bir ipucu ve 4 de seçenek sunulacak. Kullanıcılar, bu 8 saniye içinde çalan şarkıyı doğru tahmin etmeye ve 4 seçenekten doğru olanı seçmeye çalışacak.

Yarışma sonunda en kısa sürede en fazla doğru cevabı veren 50 kullanıcı, konsere çift kişilik davetiye kazanacak. Kazanan yarışmacılar, 13 Mayıs günü yine Facebook’tan duyurulacak.

İstanbul beşinci durak

Volkswagen Binek Araç’ın ana sponsorluğunda Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek konser, Depeche Mode’un 7 Mayıs’ta Tel Aviv’de başlayacak Avrupa turnesinin, Atina, Sofya ve Bükreş’in ardından 5’inci durağı. Turne, grubun 2009–2010 yılları arasında gerçekleşen Avrupa turnesinin ardından vereceği ilk canlı konserler dizisi olma özelliğine sahip.

Depeche Mode’un “People are people” şarkısı Volkswagen’in efsanevi modeli Golf’ün yedinci neslinin reklam filminde jingle olarak kullanılmıştı. Reklam filminde, grubun solisti Dave Gahan da rol almıştı.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir