Toyota Finans’tan Fırsat Günleri

Toyota Finans’tan Fırsat Günleri!..

Toyota Finans Sistemi, Toyota sahibi olmak isteyenler için fırsatlar sunmaya devam ediyor. Toyota Finans, “60 aya kadar vadeli kredi” ve “Bugün al, 2012’de öde” avantajlarının yanısıra yeni Toyota’sını hemen almak isteyen müşterilerine, eski araçlarını değerlendirmeleri için 3 ay süre veren “vadeli takas” seçeneği ile herkesi Toyota sahibi yapıyor.

Kişiye özel esnek ödeme koşulları ve rekabetçi faiz oranlarıyla hizmete girdiği ilk yılında binlerce kişiyi Toyota sahibi yapan “Toyota Finans Sistemi” 1 Eylül tarihine kadar sürecek fırsatlarıyla farkını gözler önüne seriyor.

Toyota Finans Sistemi ile Toyota sahibi olacaklar 60 aya varan vade fırsatından yararlanırken, isterlerse ödemelerine 2012 yılında başlayabiliyorlar. Bir an önce Toyota ayrıcalığını yaşamak isteyen müşteriler ise, yeni bir Toyota’larını hemen alıp eski araçlarını satmaları için 3 ay süre veren “vadeli takas” seçeneğinden faydalanabiliyor.   Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine göre esnek ödeme koşulları ve uygun faiz oranları sunan “Toyota Finans” ile Toyota modellerine 450 TL’den başlayan taksitlerle sahip oluyor.
2.0 lt  Verso ve 1.8 lt  Avensis’in ÖTV farkları Toyota’dan

Toyota, Verso’nun yeni güçlü dizel 2,0 lt Comfort Extra versiyonunu müşterilerine 1.6 lt dizel fiyatına sunuyor. 1.6 lt ile 2.0 lt arasındaki ÖTV farkı Toyota tarafından karşılanan Verso 2.0 lt dizel, ayrıca 4 bin 100 TL indirimle Toyota Plazalarda.

Verso’nun yeni 2.0 lt dizel motor seçeneği ve 126 beygirlik motor gücüyle ideal bir aile otomobili olarak öne çıkarken, 100 km’deki ortalama 5,6 lt’lik tüketimi ile de yakıt ekonomisindeki üstünlüğünü ortaya koyuyor. Dinamik bir aile aracı olan Toyota Verso, geniş iç mekan, bagaj hacmi ve konforuyla dikkat çekiyor.

Kampanya kapsamında yeni CVT otomatik şanzımanlı ve güçlü 1.8 lt motor versiyonuyla da segmentindeki iddiasını artıran Avensis modeli 3 bin TL’ye varan indirimle Toyota Plazalardaki yerini alıyor. Toyota, Avensis’te de 1.8 lt ile 1.6 lt arasındaki ÖTV farkını üstlenerek rakip tanımıyor.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

3 Cevaplar

  1. YILMAZ AK dedi ki:

    ben kesinlikle bu söylediklerine inanmıyorum bu olay sadece bir bolon 04.12.2011 tarihinde aracımı ANKARA TOYAN’a götürdüm araca bakmadan çok saçma bir teklifte bulundular verdikleri rakama benim aracımın pert kaytılı olanı bile yok. galerici esnaflar gerçekten bunlarda çok daha insaflı sakın toyotaya gidipde zaman öldirmeyin

  2. Hakkı dedi ki:

    Bu işi dürüstce yapsınlar çok güzel olur hem de sahtekar galericiler ortadan kalkar. 2. El araba almaya korkuyorum Toyota bile pert arabayı arkadasıma sattı

  3. gunebakan dedi ki:

    Öyle bir ülkede yaşıyoruz ki.. olmayan para ile kredi çekerek borçlanarak satarken zarar edeceğimizi bile bile sıfır araç alıyoruz..şunu unutmayın ki hiç bir kampanya müşteri için deil firmanın daha fazla kazanması içindir.ve bu olmayan para akışının faiz gücü bizi diğer ülkelere göre ekonomisi güçlü bir ülke profili çiziyor ya ben ona yanıyorum..hangi avrupa ülkesinde asgari ücret 600 lira? saçma bir ekonomik oyunla kandırılıyoruz..ve ben de katılyorum, sıfır araç satan bayilere gidin 2 yıllık aracınıza biçtikleri fiyat çok komik.. daha komiği ise oralara araç satanlar var.. neyse çok uzattım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir