Tamamen Elektrikli Yeni Jaguar I-PACE, çok yakında Türkiye yollarında

Jaguar’ın tamamen elektrikli ilk performans SUV aracı Jaguar I-PACE, Türkiye yollarına çıkmaya ve heyecan verici bir sürüş deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Sıfır egzoz emisyonuyla Jaguar gücü ve dinamik özellikleri ile tamamen elektrikli performans SUV’dan beklenen her şeyi bir arada sunan Jaguar I-PACE Türkiye yollarına çıkmaya hazırlanıyor. Dünyanın en akıllı beş kişilik otomobili Jaguar I-PACE, tek bir tam şarj WLTP döngüsünde 480 km menzil sunuyor. Anında tork ve dört çeker sistemi ile bir spor otomobilin hızlanma özelliğini kazanan Jaguar I-PACE 4,8 saniyede 100 km/sa hıza erişebiliyor. Elektrikli performans aracı I-PACE’in tasarımı ve son teknoloji termal yönetim sistemi, uzun ömrü ve sürdürülebilir maksimum gücü destekliyor.

90 kWh gücündeki bataryası yüksek enerji yoğunluklu lityum iyon hücrelerinden meydana gelen Jaguar I-PACE maksimum menzil ve denge için havayı temiz bir şekilde yararak verimlilik sağlıyor. Jaguar I-PACE akıcı bel çizgisi, motor kapağının etkileyici biçimi ve karakteristik arka bölümü sayesinde her açıdan estetiğini gözler önüne seriyor.

Konforlu iç tasarım

Jaguar I-PACE’in, elle tutulabilir özellikleri ve akıcı çizgileriyle sade ve karmaşadan uzak bir iç tasarımı bulunuyor. I-PACE’te elektrikli motor, yapısı gereği ek alan sunuyor. Jaguar I-PACE’in iç tasarımı tarafından sunulan konforu en üst düzeye çıkarmak üzere daha fazla özgürlük sağlıyor. Jaguar I-PACE’in Touch Pro Duo haber/eğlence sistemi otomobilin sahip olduğu tüm teknolojinin kontrol edilmesini kolaylaştırıyor. Standart olarak 4G Wi-Fi kapasitesi bulunan ve Apple CarPlay® ve Android Auto™ dahil olmak üzere bir dizi bağlantı özelliği dijital dünyayla daha kolay bağlantı kurulmasını sağlıyor.

Frenle tork yönlendi̇rme

Jaguar I-PACE’in sürücüye daha fazla güven sağlamak üzere spor otomobillere özgü çevikliği en üst seviyeye çıkaran Frenle Tork Yönlendirme özelliği bulunuyor. Frenle Tork Yönlendirme sayesinde otomobili etkileyen dönüş kuvvetine katkıda bulunmak üzere iç ön ve arka tekerleklere özel olarak kontrollü bağımsız fren uygulanıyor. Jaguar I-PACE elektrikli araç her türlü zeminde, her türlü hava koşulunda kullanılabiliyor. Güç ve tork tepkisi anlık olan I-PACE’in elektrikli motoru sürücünün komutlarına, yol yüzeyinin durumuna ve mevcut tutuşa göre ayrı ayrı uyum sağlayabiliyor.

2016’dan bu yana Formula E Şampiyonasında yarışan ve 2018’de I-PACE, eTROPHY dünyanın ilk tamamen elektrikli olarak üretilmiş otomobillerin katılacağı uluslararası yarış serisi olacak.

Jaguar I-PACE hakkında detaylı bilgiye http://www.jaguar-turkiye.com/jaguar-range/kampanyalar/jaguar-i-pace-popup-store.html adresinden ulaşabilirsiniz.

WebzMind Sponsorlu İçerik

OtoGüncel

OtoGüncel Haber Editörü

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir