Skoda’da Zam Yok, Avantaj Var

Skoda yıl bitmeden yeni otomobil sahibi olmak isteyenler için cazip fiyat ve ödeme avantajları sunmaya devam ediyor. Skoda’nın Fabia, Yeni Rapid-Rapid Spaceback, Yeni Octavia ve Superb modellerini kapsayan kampanya, Aralık ayı sonuna kadar devam edecek. Aralık ayında yeni bir Skoda modeline, 59 bin TL’den başlayan fiyatlarla ulaşmak mümkün olacak.

Kredi kullanarak yeni araç almak isteyenlere Skoda finans ile birlikte sunulan, 50 bin TL 24 ay yüzde 0.97’ye varan faiz fırsatı araç satın almayı kolaylaştırıyor. Avantajlı kredi fırsatının yanı sıra Zubizu üyelerine seçili modellerde sunulan özel ek indirimlerden faydalanmak mümkün.

Zubizu kullanıcıları, Skoda’nın amiral gemisi Superb modelinde yüzde 3 indirim avantajı ile birlikte Superb Comfort 1.6 TDI 120 PS DSG modeline özel ayrıca yüzde 5 Zubizu avantajından da faydalanabilecek.

Ayrıca Zubizu kullanıcıları, geniş iç hacmi, zengin motor seçenekleriyle çıkan Yeni Octavia ve sınıfının en dinamik modelleri arasında yer alan Fabia modelleri için yüzde 3 indirimden yararlanabiliyorlar. Fabia modelini tercih edenler için Zubizu indiriminin yanı sıra bu aya özel 1.000 TL’lik fiyat avantajı da sunuluyor. Yeni Rapid Sedan ve Rapid Spaceback modellerinde ise indirim oranı yüzde 5’e çıkıyor.

İndirimli otomobil satın almak isteyenlerin tek yapması gereken ise, www.zubizu.com.tr adresinden kayıt olmak yada Apple Store ve Google Play’den indirilebilen Zubizu uygulamasına üye olmak.

H. Hüseyin YAYLA

Hüseyin Yayla Kimdir?

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir