SEAT’ınıza özel bakım paketi

SEAT‘ınıza özel bakım paketi

Doğuş Otomotiv-SEAT Yetkili Servisleri’nde yıl boyunca devam eden 6 yaş ve üzeri SEAT araçlara özel bakım kampanyasına ek olarak, 24 Aralık tarihine kadar geçerli olmak üzere, 2-6 yaş arası araçlara özel bakım paketi ayrıcalığı sunuluyor.

Castrol motor yağı, hava filtresi, polen filtresi ve yağ filtresi değişiminden oluşan araç bakım paketi 6 yaş ve

üzeri araçlar için sadece 149 TL, 2-6 yaş araçlar için ise sadece 249 TL’ye sunuluyor.

Doğuş Otomotiv -SEAT, satış kampanyalarının yanısıra, satış sonrası hizmetlerde sunduğu avantajlarıyla da fark yaratıyor. SEAT’ın uygulamaya aldığı ve 24 Aralık tarihine kadar devam edecek ‘Bakım Kampanyası’, 2-6 yaş arası modelleri de kapsıyor.

“Bir SEAT’ı en iyi tanıyan, yine bir SEAT yetkili servisidir” düşüncesiyle başlatılan kampanyada SEAT kullanıcılarına araçlarının ömrünü uzatan, uzun vadede aracın değerini koruyan bakım hizmetleri avantajlı fiyatlarla sunuluyor.

Türkiye’nin 40 noktasında bulunan SEAT yetkili servislerinde geçerli kampanya süresince araç bakım paketi fiyatı, 2-6 yaş arası SEAT modelleri için 249 TL, 6 yaş ve üzeri SEAT modelleri için ise 149 TL olarak veriliyor. Bakım paketinde Castrol marka motor yağı, hava filtresi, yağ filtresi ve polen filtresi değişimi bulunuyor.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...