Premio ve İş Bankası Motorlu Taşıt Vergisi öderken kazandırıyor!

Goodyear Lastikleri T.A.Ş.’nin tescilli ‘hızlı otomobil servisi’ markası PREMIO, Motorlu Taşıtlar Vergisini (MTV) 2 Temmuz – 31 Temmuz tarihleri arasında, www.gib.gov.tr’den İş Bankası Maximum Kart ile ödeyen müşterilere “ücretsiz araç güvenlik kontrol” hizmeti veriyor. Ayrıca Premio, “rot ayarı ve nitrojen dolumu” hizmetini sadece 24 TL’ye sunuyor.

Ocak ayında birincisi gerçekleştirilen ve müşteriler tarafından büyük taleple karşılanan Premio-İş Bankası Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) kampanyasının ikincisi başladı.

2 Temmuz – 31 Temmuz tarihleri arasında, MTV ödemesini www.gib.gov.tr’den İş Bankası Maximum Kart ile yapan müşteriler,  31 Temmuz  tarihine kadar, Premio servislerinde “ücretsiz araç güvenlik kontrol” hizmeti kazanacak, “rot ayarı ve nitrojen dolumu hizmetini” de sadece 24 TL’ye alabilecekler.

İş Bankası Maksimum Kart kullanıcıları, www.gib.gov.tr adresinden 31 Temmuz 2012 tarihine kadar yapacakları MTV ödemelerinde 500 TL’ye kadar 3 taksit, 500 TL ve üzeri 5 taksit imkanına sahip olacak.

Kampanyadan yararlanabilmek için Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme dekontunun veya vergi alındısının Premio servislerine gösterilmesi yeterli.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir