Shell ve TOFED Yeni İş Birliğine İmza AttI

Türkiye Otobüsçüler Federasyonu üyelerine 2008 yılından bu yana Shell kalitesinin yanı sıra özel fırsatlar da sunan iş birliği, imzalanan anlaşmayla yenilendi

Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) ile Shell arasında 2008 yılından bu yana süren iş birliği, yenilenen anlaşma ile 2017 yılına kadar uzatıldı. İş birliği ile TOFED üyesi otobüs sahipleri Shell Taşıt Tanıma Sistemi’nin (TTS) ayrıcalıklı hizmetlerinden ve indirim fırsatlarından yararlanıyor.

Türkiye’nin en beğenilen akaryakıt ve madeni yağ dağıtım şirketi Shell & Turcas* ile yolcu taşıma sektörünün önde gelen çatı kuruluşu Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED), 2008 yılından bu yana sürdürdükleri iş birliklerine yeni bir anlaşma ile güç kattılar. İş birliğini 2017 yılına kadar uzatan anlaşma, Shell & Turcas CEO’su Jacek Dziembaj ve TOFED Genel Başkanı Mehmet Erdoğan tarafından imzalandı. İş birliği kapsamında Shell TTS kullanan TOFED üyeleri, Shell kalitesiyle birlikte özel hizmet ve fırsatlardan yararlanmayı sürdürecek. İmza törenine TOFED Genel Başkan Yardımcıları Metin Tırış ve Mustafa Özcan, TOFED Genel Sekreteri Mevlüt İlgin, Kurul Üyeleri Bülent Yılmaz ve Hasan Kurnaz, Genel Müdür Mevlüt Bayrak ve Proje Müdürü Cem Özfırat da katıldı.

TOFED ve Shell arasında 5 yıldır devam eden iş birliği kapsamında bugün TOFED üyesi 2 bin 200 araçta Shell TTS hizmeti kullanılıyor. TOFED’in tek yakıt tedarikçisi olan Shell, otobüs sahiplerine Shell TTS ve Shell Club Smart TOFED Yakıt Kart ile özel indirimler sunuyor

“TOFED üyeleri kazançlı çıkacak”

Shell & Turcas CEO’su Jacek Dziembaj, Shell’in Türkiye ile tanıştırdığı öncü hizmetlerden biri olan Shell TTS’nin her geçen gün büyüdüğünü belirterek şunları söyledi:

“Yolcu taşımacılığı gibi sektörlerde yakıt verimliliği ve pratiklik büyük önem taşıyor. Shell TTS, bu beklentilere en uygun çözümü sağlıyor. Türkiye genelindeki yaygın istasyon ağımızla üyelerimize Shell kalitesinin yanı sıra avantajlı şartlar, ödeme, muhasebe ve takip kolaylığı gibi hizmetler sunuyoruz. TOFED ile istikrarlı şekilde güçlenen iş birliğimiz, TOFED üyelerinin daha çok kazanmasını sağlıyor. TOFED üyeleri yeni iş birliği dönemimizde de yine kazançlı çıkacak.”

TOFED Genel Başkanı Mehmet Erdoğan ise Shell ile anlaşmalarının yenilenmesinden dolayı son derece mutlu olduklarını belirterek şöyle konuştu:

“Yeni sözleşme ile birlikteliğimizi daha da ileri taşıyacağız. Bugün itibarıyla 7 binin üzerindeki bireysel kart sahibi meslektaşımızın sistemimizin üyesi olması ve yenilerinin de katılmasıyla, projeye ilginin artarak devam edeceğini düşünüyoruz. Yaptığımız sözleşmenin TOFED ve Shell adına hayırlı olmasını dilerim.”

Sektörün ilk ve en büyük filo yönetim sistemi Shell TTS

Shell tarafından 1996 yılında tanıtılan ve Türk akaryakıt sektöründe bir ilk olma özelliği taşıyan Shell Taşıt Tanıma Sistemi, bugün 500 bin araç ile sektörün en büyük filo yönetim sistemi olarak hizmet veriyor. Ödeme kolaylığı, yakıt ve zaman tasarrufu, tüketim ve harcamaların kontrolü gibi cazip avantajlar sunan Shell TTS, bugün toplam 25 bini aşkın firma ve yüzde 37 pazar payıyla** sektörün tartışmasız lideri konumunda.

Önemli oranlarda maliyet verimliliği sağlayan Shell TTS, ticari araç filolarında akaryakıt alımı ve filo yönetimini ileri teknoloji ile pratik bir şekilde çözüyor. Shell TTS, ‘Akaryakıt tüketimi için tam kontrol’, ‘Pratik ve hızlı akaryakıt ikmali’, ‘Ödeme Kolaylığı’, ‘Muhasebe Kolaylığı’, ‘Litre/Kilometre takibi’, ‘Türkiye’de yaygın geniş hizmet ağı’ gibi ayrıcalıklar sağlıyor. Shell TTS’nin kurumsal müşterileri arasında ilaç sektöründen bankalara, nakliye sektöründen seyahat firmalarına kadar her sektörden ve her büyüklükte şirketler yer alıyor.

Shell Club Smart TOFED Yakıt Kart

Shell Club Smart TOFED Yakıt Kart, TOFED üyelerine özel anında indirim uygulayan ticari müşterilere özel bir indirim kartdır. TOFED Kart, Türkiye genelinde şu an 830 anlaşmalı Shell istasyonunda geçerlidir ve 2.600 TOFED üyesi tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

*Shell&Turcas, aylık iş ve ekonomi dergisi Capital’in gerçekleştirdiği araştırmada 10 kez “Akaryakıt ve Madeni Yağ Dağıtım Sektörünün En Beğenilen Şirketi” seçildi.

**2012 EPDK Raporu referans alınmıştır.

 

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir