Pirelli düzenlediği “Tatil Yolunda” uygulaması ile kazandırıyor

Pirelli resmi Facebook sayfasından düzenlediği ‘Tatil Yolunda’ uygulaması ile kazandırıyor

Pirelli, sosyal medyada düzenlediği yarışmalar, uygulamalar ve bilinçlendirme çalışmalarıyla hayatın her anında yanınızda olmaya devam ediyor. Pirelli resmi Facebook sayfasından düzenlediği ‘Tatil Yolunda’ uygulaması ile yaz ayları boyunca en güzel yolculuk anılarını ve fotoğraflarını paylaşanlar indirim ve hediye kazanma şansı yakalıyor.

Pirelli, Facebook sayfası üzerinden düzenlediği ‘Tatil Yolunda’ uygulaması ile  bayram ve yaz tatili yolculukları boyunca, anılarını ve fotoğraflarını paylaşan kullanıcılara lastik indirimi ve hediyeler veriyor.

01 Ağustos – 01 Eylül tarihleri arasında Facebook.com/pirelliturkey sayfasından ‘Tatil Yolunda’ uygulaması üzerinden sayfayı beğenerek tatil anılarını ve fotoğraflarını paylaşan 1 kişi lastik alımlarında geçerli %50 indirim kazanırken, 50 kişi Formula1 bilekliği, 30 kişi Pirelli t-shirt, 20 kişi ise Pirelli şapkası kazanma fırsatı elde edecek.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir