Lassa İtalya Autopromotec 2013 Fuarında!

Türkiye’nin birinci, Avrupa’nın yedinci en büyük lastik üreticisi olan Brisa’nın markası Lassa, ürünlerini İtalya’daki 25. Autopromotec Fuarı’nda tanıttı.

Türkiye’nin lider lastik üreticisi olan Brisa’nın 80’in üzerinde iş ortağı ile 60’ın üzerinde ülkede araç sahipleri ile buluşan Lassa markası, 22-26 Mayıs tarihleri arasında İtalya’nın Bologna Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan 25. Autopromotec Fuarı’na katılıyor.

İki yılda bir gerçekleştirilen, otomotiv ekipmanları ve satış sonrası ürünlerinde uzmanlaşmış uluslararası fuar olarak dikkatleri üzerine çeken Autopromotec, sadece İtalya’dan değil, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler için markalar ve üreticilerle önemli buluşma platformlarından birisi olarak kabul ediliyor.

Brisa fuarda, Lassa markalı yaz ve kış lastikleri, performans lastikleri, 4×4 lastikleri, kamyonet ve minibüs lastikleri ile toplamda 21 farklı lastik çeşidini ziyaretçilerle buluşturuyor. Lassa’nın uluslararası bağımsız test kuruluşu TUV tarafından da testleri yapılarak onaylanan ürünlerini de sergileme şansı buluyor; Prestij segmentinde hem yurtiçi hem de uluslararası pazarlarda tercih edilen ve spor segmentte yer alan deseni Phenoma; üstün yol performansı ve asfalt üzerinde son derece sessiz bir sürüş sağlayan ve sportif tasarıma sahip Competus H/P; her türlü yol koşulunda üstün performans sağlamak üzere tasarlanan Impetus REVO, ilk kez uluslararası ziyaretçilerle buluşturduğu çevre dostu otomobil yaz lastiği Greenways ve otomobil kış lastiği Snoways 3 gibi ürünlerini araç sahiplerinin ve iş ortaklarının beğenisine sunuyor.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...