LASSA, banner uygulamasıyla “Halkın Favorisi” seçildi

Türkiye’nin lider lastik üreticisi Brisa, sanal uygulamalarıyla ödülleri toplamaya devam ediyor. Lassa markası için “Sağlamsa Lassa” sloganı üzerine kurgulanan eğlenceli banner kampanyasıyla 11. Altın Örümcek Web Ödülleri kapsamında “Halkın Favorisi” seçilen lastik devi; Uluslarası İnteraktif Medya Ödülleri’nde de “www.lastik.com.tr” ve “Tripin” projeleriyle ödüle layık görülmüştü.

Türkiye’nin lider lastik üreticisi Brisa, Lassa markası için KeyFruit tarafından yaratılan hareketli banner kampanyasıyla 11. Altın Örümcek Web Ödülleri kapsamında “Halkın Favorisi” seçildi. “Sağlamsa Lassa” sloganı üzerine kurgulanan eğlenceli banner uygulamasında iki taraftar grubu karşılıklı tezahüratta bulunuyor.

Brisa, Interactive Media Council tarafından bu yıl 7.’si düzenlenen Uluslarası İnteraktif Medya Ödülleri (IMA)’dan da iki ödülle dönmüştü. İnternet üzerinden lastik satış ve bakım hizmeti sunmak üzere hayata geçirilen ve Türkiye lastik sektöründe bir ilk olan www.lastik.com.tr uygulamasıyla IMA kapsamında “e-ticaret” kategorisinde “Best in Class – Sınıfının En İyisi” ödülüne layık görülen Brisa; kullanıcıların gezip gördüğü yerlere ait fotoğraflarını ve videolarını ekleyip çevresiyle paylaşmasına olanak sağlayan, Türkiye’nin ilk sosyal seyahat platformu olan Tripin ile de, yine Uluslarası İnteraktif Medya Ödülleri’nde “Lifestyle” dalında “En İyi Uygulama” ödülüne sahip olmuştu.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir