Goodyear’dan “FleetOnline Solutions” ile Ağır Vasıta Filolarına Tam Destek!

GoodyearFleetFirst hizmeti ile 7/24, yılın 365 günü 20 ülkede 200 bin kamyona hizmetveriyor. Goodyear, Fleet Online Solutions programı kapsamındaki Mobil Teknik Değerlendirme hizmetini
Türkiye’de de hayata geçirdi.
Dünyanınen büyük lastik şirketlerinden olan Goodyear’ın FleetFirst müşteri destekprogramları 20’den fazla Avrupa ülkesinde 200 bini aşkın sayıda kamyona hizmetveriyor. Filo operatörlerine gerek duruş süresini, gerek toplam sahip olmamaliyetini düşürerek yardımcı oluyor.
GoodyearFleetFirst birinci sınıf lastikler ve hizmet desteğinin yanı sıra 24 saatulaşılabilen yol yardımı sağlıyor. Yakıt ekonomisinin optimize edilmesi ve lastikömrünün uzamasının yanı sıra etkili bakım ve süratli yol yardımı ile duruşsüresinin azalmasını sağlıyor.
Goodyear’ın,filo ve bayi arasındaki en üst kalitedeki profesyonel işbirliğini sağlayanFleet Online Solutions uygulamasının, ürünlerin teknik analizler ile ilgili fazıolan Mobil Teknik Değerlendirme (FOS Mobile Techincal Evaluation) hizmeti, Haziranayının başı itibarı ile Türkiye’de de hayata geçti.
Goodyearhizmetleri Avrupa kapsamlı, yaklaşık 2000 hizmet sağlayıcıdan oluşan TruckForceağı tarafından sağlanıyor ve 24 saat uluslararası yol kenarı yardımıServiceLine ile destekleniyor. Goodyear çözümleri internet temelli filo yönetimprogramı FleetOnlineSolutions sistemiyle lastik bakımında en son gelişme olanFleetOnlineSolutions Mobile sistemlerini de içeriyor.
Goodyear TicariLastikler Pazarlama Müdürü Faruk Uslu, “Filoların lastikleriniseçerken mümkün olan en iyi tercihlerde bulunmalarına yardımcı olmak ve bulastiklerin ömürleri süresince optimum performans göstermesini sağlamakistiyoruz. Goodyear FleetFirst programlarımız bunu sağlıyor” şeklinde konuştu.
Goodyear FiloSatış Müdürü Can Okyay ise şunları ekledi: “Bu program sayesindemüşterilerimize; filolarındabulunan ve olması gereken değerden daha düşük olan lastikler hakkında bilgi,adetsel olarak filolarındaki en güncel lastik diş derinliği dağılımları, seçililastiğin rakiplerle karşılaştırmalı kilometre performansı ve yapılanprojeksiyonlar ile son ziyarete ve çalışmaya dair genel durum raporu gibiverileri en doğru şekildeki ölçümlerle hızlı bir şekilde sunulabilmekteyiz”.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir