Continental lastikleri, EURO 2012 resmi futbol topu hediyeli!

EURO 2012 resmi sponsoru Continental, 15 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında 4 adet Continental marka otomobil lastiği, 4×4 ve hafif ticari araç lastiği alan herkese Adidas marka EURO 2012 resmi futbol topu hediye ediyor.

Ayrıca Bonus Card sahiplerine özel bir kampanya da bu yaz Continental’den geliyor. Continental’in yeni yaz kampanyası kapsamında 1 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Bonus üyesi yetkili bayilerde Continental marka lastikler, 12 taksit veya 2 ay erteleme fırsatı ile sunuluyor.

Avrupa’nın en büyük, dünyanın üçüncü büyük otomotiv yan sanayi tedarikçisi ve en büyük orijinal ekipman lastik tedarikçisi Continental, yazı özel bir kampanyayla karşılıyor. Bu kapsamda 15 Mayıs -15 Haziran tarihleri arasında 4 adet Continental marka otomobil lastiği, 4×4 ve hafif ticari araç lastiği alan tüketicilere Adidas marka EURO 2012 resmi topu hediye ediliyor.

Ayrıca Continental bu yaz Bonuscard sahiplerine de özel bir fırsat sunuyor. Continental marka lastikler Bonuscard sahiplerine 1 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında 12 taksit veya 2 ay erteleme fırsatı ile sunuluyor.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir