4 Goodyear Yaz Lastiğine 1 BMW!

4 Adet Goodyear yaz lastiği alanlar, Goodyear’ın keyfini BMW 520i ile sürme şansı yakalıyor!

Dünyanın lider lastik üreticilerinden biri olan Goodyear’dan 7 Nisan – 30 Haziran arasında 4 adet Goodyear yaz lastiği alanlar, BMW 5.20i kazanmak için çekiliş hakkı yakalıyor. World’ e özel 9 taksit fırsatı sunulan kampanyaya katılanlar anında hediye tişört kazanacak. Islak zemin fren mesafesi ve yakıt tasarrufu üstünlükleri lastik etiket değerleriyle tescillenmiş Goodyear, son kampanyası ile müşterilerine bir kez daha eşsiz bir fırsat sunuyor. Goodyear, yaz lastiğine geçiş dönemi olan Nisan ayında başlayan yeni kampanyası ile ayakları yerden kesiyor.

4 Goodyear’a 1 BMW !

Goodyear’dan 4 adet yaz lastiği satın alanlar ‘ödemesiz’ bir şekilde  BMW fırsatı yakalıyor!  Kampanya ile ilgili olarak konuşan Goodyear Tüketici Lastikleri Direktörü Ersin Özkan,  “7 Nisan 2014 – 30 Haziran 2014 günleri arasında yetkili bayilerimizden satın alınan 4 yaz lastiğine bir çekiliş kuponu veriyoruz. Noter huzurunda yapılacak çekilişte kazanan müşterimiz BMW 5.20i sahibi olacak. İlk kez bu kapsamda bir kampanya ile müşterilerimizin karşısına çıkıyoruz. Kampanyayı, Türkiye’de uzun yıllardır müşterilerimizle kurduğumuz bağın bir teşekkürü olarak hazırladık ve müşterilerimize sunduk” dedi.

EfficientGrip Performance, segmentinin en yüksek etiket değerlerine sahip!

4 adet yaz lastiği alan tüketicilerine çekilişle BMW 5.20i kazanma şansı sunan Goodyear’ın EfficientGrip ürün ailesinin en son üyesi EfficientGrip Performance segmentindeki en iyi etiket değerlerine sahip. EfficientGrip Performance, ıslak yol tutuşu için A ve yuvarlanma direnci için B etiket değerlerine sahip olarak, pazarda mevcut olan en yüksek lastik etiketi sınıfında yer alıyor.[1]

Tüketici ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre sürekli ürün kalitesini geliştirmek üzere yatırım yaptıklarını ifade eden Özkan, “Goodyear, tüketicilerin daha bilinçli tercih yapmalarına imkan tanıyan etiketleme değerlerinde, oldukça üstün ürünleri piyasaya sunmaktadır. Örneğin; geçen sene piyasaya sunduğumuz yüksek performans lastiğimiz EfficientGrip Performance sahip olduğu ıslak zemin yol tutuşta A, yakıt tasarrufunda B etiket değerleriyle, yol güvenliğinden ödün vermeden tüketicisine yakıt tasarrufu sunuyor” dedi.

Kampanyaya nasıl katılacaksınız?

“4 Goodyear Lastiğe 1 BMW” kampanyasına, www.4Goodyear1Araba.com sitesinden veya posta yolu ile katılım mümkün. 7 Nisan 2014 – 30 Haziran 2014 kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Goodyear yetkili bayilerinden tek seferde 400 TL ve katlarında (her 400 TL’ye 1 çekiliş hakkı) Goodyear markalı lastiklerden
(4 adet lastik alımı koşuluyla) satın alarak ad, soyadı, adres, telefon, e-posta, araç marka, araç  model, araç yıl, yıllık ortalama kilometre, önceki lastik markası ve lastik ebadı bilgisiyle birlikte www.4Goodyear1Araba.com  (ücretsiz) internet adresi üzerinden kampanya sayfasındaki formu doldurarak ve fatura görüntüsünü sayfaya yükleyerek kampanyaya katılmak mümkün[2].

Tüketiciler ayrıca, tüm bu bilgileri 4Goodyear1Araba.com  sitesinden indirilen katılım formuna yazarak ve ekinde fatura fotokopisini 10.07.2014 tarihi mesai bitimine kadar PK 42 Beşiktaş-İstanbul adresinde olacak şekilde posta ile göndererek de kampanyaya katılma şansını yakalayabiliyor.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir