MTV ödemesini Türkiye Finans’tan yapanlar kazanıyor…

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini Türkiye Finans şubeleri ya da İnternet Şubesi’nden yapanlar, Ziwax’ta %50 indirim, Speedy’den araçlarının farklı 50 noktasını kapsayan detaylı check-up veya Pirelli marka lastik alımlarında %18 KDV indirimi imkanı kazanıyor. Kampanya 31 Ocak’a kadar devam ediyor.
Türkiye’nin öncü katılım bankası Türkiye Finans, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeyenler için özel bir kampanyaya imza attı. MTV ödemeleri için Türkiye Finans’ı tercih edenler, araçlarının bakımı için özel indirimler kazanıyor.
MTV ödemesini Türkiye Finans şubeleri ya da İnternet Şubesi’nden yapanlara, profesyonel araç temizleme servisi Ziwax’ta indirim, araç yetkili servisi Speddy’den check-up veya Pirelli marka lastik alımlarında indirim imkanı sunuluyor.
Kampanyaya katılanlar, otomobil boya ve koruma sistemlerinin önde gelen firması Ziwax’ın Gold paketini %50 indirimli olarak satın alabiliyor. Ayrıca ozonla dezenfektasyon ve sterilizasyon, Ziwax klima dezenfektasyon uygulamaları da araç sahiplerine ücretsiz olarak sunuluyor.
Bunun yanında kampanyaya katılanlar dilerlerse Speedy’den alacakları Pirelli marka lastiklerde %18 KDV indiriminden yararlanacak ya da araçlarının farklı 50 noktasını kapsayan detaylı check-up ve 4 lastik rot balans ayarı yaptırabilecek.
Kampanya 31 Ocak’a kadar devam edecek olup, indirim ve hizmetlerden 30 Haziran 2013 tarihine kadar faydalanabilinecek.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...