Mobicar, Yeni Araç Noktasını Zorlu Center AVM’de Açtı

“Araç Paylaşım Sistemi” Yaygınlaşıyor.

“Öde kullandığın kadar” sistemi ile şehir ulaşımına alternatif getiren araç paylaşım platformu Mobicar, artık Zorlu Center AVM’ de de hizmet veriyor!

Araçların ihtiyaca göre, belli süreler ve belli mesafeler için kullanılması ve kullanıldığı kadar ödenmesi esasına dayanan sistemiyle; yoğun nüfuslu şehir hayatı içerisinde, pratik ve ekonomik bir ulaşım alternatifi sunan araç paylaşım platformu Mobicar, İstanbullulara alternatif yeni hizmet noktalarını sunarak yaygınlaşmaya devam ediyor.  Hem kişisel hem de iş amaçlı olmak üzere farklı donanım ve tipte araçlardan geniş filosu ile Mobicar, Zorlu Center AVM otoparkında bulunan 6 aracıyla hizmet vermeye başladı.

Zorlu Center AVM’de 365 gün açık Mobicar standı

Şehir hayatına hem ekonomik hem de pratik çözüm sunan araç paylaşım platformu Mobicar, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde yer alan Mobicar noktalarında haftanın her günü  24 saat hizmet vermeye devam ediyor. Aynı zamanda, Zorlu Center AVM’de metro çıkışında yer alan 365 gün açık, Mobicar standına uğrayabilir, üyelik işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilir, rezervasyon yaptırıp istediğiniz Mobicar aracını anında kullanmaya başlayabilirsiniz!

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...