Mobicar ve Nef’ten yenilikçi proje

Üyelerine, bir kartla dilediği anda ve ihtiyaç duyulan zaman aralığında araç kiralama hizmeti sunan Mobicar ile geliştirdiği nitelikli konut projeleri ve keşifleri ile dikkat çeken Nef; kullanıcı odaklı, yenilikçi bir projede buluştu.

Mobicar’ın, istenildiğinde saatlik ya da günlük, tek kartla, istenilen noktadan, hiçbir prosedür ile vakit kaybetmeden araç kiralama hizmeti, Nef Flats Levent 163 sakinleriyle buluştu. Proje ile Nef Flats Levent 163 otoparkı Mobicar’ın araçlarının yeni lokasyonu oldu. Artık Nef Flats Levent 163 sakinleri, Mobicar üyesi olarak, ihtiyaç duyduklarında, ister saatlik ister günlük kullanabilecekleri ve 7/24 erişebilecekleri araçlara, otoparklarından ulaşacak. Proje ile ilgili Mobicar’ın kurucu ortakları Emir Dino Günel, şu sözleri kaydetti: “Nef Flats Levent 163 sakinleri bundan sonra araba sahipliğinin getirdiği külfetlerden kurtularak, ulaşım ihtiyaçlarını çok daha ekonomik şekilde karşılayabilecekler.”

Kullandığın kadar öde!

Nef, 1+1 evi 24 odalı bir eve dönüştüren “Foldhome” konsepti ile Play Station odasından, tam donanımlı bir müzik stüdyosuna, özel sinema odasından, açık hava sinemasına, misafir odalarından, karaoke ve parti odasına kadar bir çok odayı daire sahiplerinin kullanımına sunuyor.

Dünya’da ilk kez uygulanan ‘’Foldhome’’ konseptiyle gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren Nef ve araç paylaşım platformu Mobicar, örnek bir iş birliği yaptı. Mobicar ile gerçekleştirdikleri katma değerli bu projenin önemini dile getiren Nef Satış ve Pazarlama Direktörü Selçuk Çelik, Nef projelerinin tamamının yenilikçiliğe ve verimli kullanıma dayandığına dikkat çekti. Mobicar’la hayata geçirilen projeyle, Nef Flats Levent 163 sakinlerine benzersiz bir konfor sunduklarını söyleyen Çelik, “Nef sakinleri gerek projelerin fiziki avantajları nedeniyle gerekse sunulan hizmetlerle birçok ayrıcalığa sahip” dedi.

Resmi olarak yapılan anlaşma kapsamında, Nef ile Mobicar’ın ilk buluşması gerçekleşti. Nef Flats Levent 163’e Mobicar’ın fiyakalı ve pratik kategorisinde, farklı sınıftan araçları yerleştirildi. Artık Nef Flats Levent 163 sakinleri, Mobicar üyesi olarak, İstanbul’un yeni ulaşım alternatifi Mobicar’dan rahatlıkla faydalanabilecekler.

 

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir