Volkswagen Ticari Araç’tan Yılın İlk Kampanyası

 Volkswagen Ticari Araç, 2012’de avantajlı fiyat uygulamalarına devam ediyor. Model gamında yeralan Transporter, Caravelle, Crafter ve Amarok ile Caddy modelinin dahil olduğu kampanyada cazip indirim olanakları sunuluyor.

Kampanyada, Transporter modelinde 2 bin TL’ye, Caravelle ve Crafter modellerinde 3 bin TL’ye, varan indirim uygulanıyor. Böylece, Transporter City Van (5+1) 102PS 2 bin 186 TL indirimle 54 bin 668 TL’den, Caravelle Trendline 2.0 TDI (8+1) Uzun Sasi 102PS 2 bin 740 TL indirimle 68 bin 509 TL’den, Crafter Servis (13+1) Uzun Sasi 163 PS Midline ise 3 bin 279 TL indirimle 81 bin 970 TL’den satışa sunuluyor.

Ayrıca, kampanya kapsamında Aralık ayına göre Caddy Kombi 1.6 TDI Trendline 1.283 TL indirimle 43 bin 607.-TL’den, Caddy Kombi 1.6 TDI Comfortline ise 1.501 TL indirimle 50 bin 499.-TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatlarla satın alınabiliyor.

Caddy, Trendline ve Comfortline versiyonları, standart olarak sunulan yeni özellikleriyle fark yaratıyor. Caddy Trendline’da ESP-Viraj dengeleme programı, yokuş kalkış desteği, Sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları, gündüz farları, CD ve MP3 çalarlı Aux-in girisli radyo, 6 hoparlör, deri kaplı radyo kumandalı servotronik direksiyon, soğutma özellikli kilitli ve ışıklı torpido gözü, yolcu ve bagaj bölümü iç kaplama, 2/3 parçalı, katlanabilir ve sökülebilir arka üçlü koltuk, sağ kayar kapıda açılır cam ve ön sis farları gibi donanımlar göze çarpıyor.

Caddy Comfortline’da ise bu özelliklere ilave; karartılmış arka camlar, yeni dizayn farlar ve ön panjur, park sensörü, yüksekliği ayarlanabilir yolcu koltuğu gibi ek özellikler standart olarak sunuluyor.

Kampanya süresince, Vdf (Volkswagen Doğuş Finans) ile ortaklaşa yürütülen 1,19’luk faiz oranı imkanından yararlanmak da mümkün. Ayrıca Caddy, Transporter, Caravelle ve Crafter modelleri için FullLife (Uzun Vadeli Kasko), FullPlan (Uzatılmış Garanti), FullKoruma paketlerinden herhangi ikisini alan araç sahipleri için bu faiz oranları, 1.19’dan 1.09’a çekiliyor.

Abdülkadir YEŞİLYURT

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir