Toyota’da 2011 fırsatları devam ediyor

Toyota‘da Şubat ayında da 2011 yılı fırsatları ile 5 bin 200 TL indirimle sunuluyor. Eşsiz sürüş keyfi ve konforu sunan Avensis 1,8 CVT 67 bin 400 TL’ye müşterileriyle buluşuyor.

Toyota fırsatları Şubat ayında da bütün hızıyla devam ediyor. Toyota’nın prestij ve teknolojiyi buluşturan otomatik CVT şanzımanlı 1.8 lt Avensis modeli, Şubat ayı kampanyasındaki 5 bin 200 TL tutarındaki indirimle 67 bin 400 TL’ye “Toyota ayrıcalığını” yaşamak isteyenleri bekliyor.

Toyota Finans Sistemi’nin uygun taksit seçenekleriyle Toyota Avensis’e kampanya dahilinde 954 TL’den başlayan taksitler ile sahip olunabiliyor. Toyota’nın Şubat kampanyasında, yüzde 1,14’ten başlayan faiz oranlarıyla 60 aya varan vade, ilk 4 ay taksit erteleme, balon ödeme ve vadeli takas gibi birçok fırsat sunuluyor. Toyota’da, ikinci el aracını satmak ve yeni bir Toyota Avensis almak isteyenlere, eski araçlarına uygun fiyatı bulabilmek için 3 ay ek süre sağlayan “” hizmeti ile de güven ve kolaylık sağlanıyor. Takas yapmak isteyen müşteriler için de açık oto pazarlarında yorulmadan, ilanlarla uğraşmadan, otomobil alım satımında; güvenli, kaliteli, bütün işlemlerin tek bir noktadan yapıldığı hızlı hizmet için Türkiye’ye yayılmış Toyota Plazalar sizleri bekliyor.

Abdülkadir YEŞİLYURT

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...