Toyota Finans Kasım fırsatları

 Herkesi Toyota sahibi yapma ilkesiyle yola çıkan Toyota Finans Sistemi, Kasım ayına özel kampanyasında dosya masrafını üstleniyor. Günün şartlarına uygun en rekabetçi faiz oranını sunan Toyota Finans ile üstün Toyota teknolojisiyle üretilen otomobillere 500 TL’den başlayan aylık taksitler ile sahip olunabiliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenler 60 aya kadar uzanan vade seçeneklerinin yanında ilk taksitlerini de 4 ay erteleyebiliyorlar.

Düşük peşinat ve bütçeye göre şekillendirilen uygun taksit seçenekleriyle Toyota sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştüren Toyota Finans Sistemi’nin Kasım ayı kampanyası yine büyük avantajlar sunuyor. Dosya masrafının Toyota Finans tarafından üstlenildiği kampanyada, aylık yüzde 1,19’dan başlayan faiz oranları uygulanırken, vadeler 60 aya kadar uzuyor. Müşterilerin dilediklerinde ilk taksitlerini 4 ay erteleyebilecekleri kampanyada Toyota teknolojisinin ürünü otomobillere aylık 500 TL’den başlayan taksitler ile sahip olunabiliyor. Toyota konforunu yaşamak isteyenlere eski araçlarını elden çıkarmaları için de “vadeli takas” seçeneği ile 3 ay ek süre tanınırken, balon ödeme seçeneği de kampanyadaki avantajlar arasındaki yerini alıyor. Hemen bir Toyota sahibi olmak için bütün işlemlerin tek bir noktadan ve kısa zamanda tamamlandığı Toyota Plazalara uğramanız yeterli.

Uygun taksit seçenekleri yine Toyota’da
Toyota Finans kampanyası kapsamında prestijin simgesi Avensis ayrıcalığını yaşamak isteyenlere 8 bin 500 TL’ye varan indirim sunuluyor. 950 TL’den başlayan aylık taksitlerle sunulan Avensis 53 bin 700 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Dünyanın en çok tercih edilen otomobili Corolla 4 bin TL’ye varan indirimi ile dikkat çekiyor. Toyota Corolla 600 TL’den başlayan aylık taksitlerle sunulurken, şehir otomobili Yaris de 500 TL’den başlayan taksitlerle terich ediliyor. Toyota’nın gözde hatcback modeli Auris 4 bin 500 TL’ye varan indirimle sunulurken, taksitle Auris sahibi olmak isteyenler için aylık 550 TL’den başlayan fırsatlar sunuluyor. Verso’daki indirimler de 3 bin 600 TL’ye ulaşırken, 800 TL’den başlayan aylık taksitler Toyota’nın bu gözde modeline sahip olmayı kolaylaştırıyor. Toyota’nın SUV segmentindeki temsilcisi RAV4 ise 6 bin 750 TL’den başlayan indirimle Toyota Plazalarda.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. seyit yıldız dedi ki:

    03.12.2011 tarihinde firmanın reklamlarına istinaden x-change uygulaması için Aydın ilindeki Parmaksızlar bayisine gittim.2005 model kia sorento marka arabam için fiyat almaya ve uygun bir fiyat verirlerse satma düşüncesi ile gittim.(Full versiyonu olup hız sabitleme,ısıtmalı deri koltuklar,elektrikli sunroof,dijital klima ve benzeri bir çok özellikleri mevcut olup sadece sol ön ve arka kapı saclarının değiştiğini kendilerine ilettim).reklamlarda bahsedildiği gibi hem en uygun fiyat verecekler ya da online açık artırma sistemi ile en uygun fiyat vereceklerini ümit ederek gittim.İsmini şu an vermek istemediğim ama gerekirse söyleyebileceğim bir yetkiliye beni yönlendirdiler.bu yetkili arkadaş arabamla ilgili özellikler ve bilgileri aldıktan sonra birkaç galeriyi arayıp ne kadara alınabileceğini sordu.ama gözden kaçırdığı bir nokta vardı ben yanında oturuyordum ve konuştuğu kişilerin sesi bana geliyordu.2 galeri ile konuştu ve ikisi de 33 bin TL’ye alabilceklerini söylediler.adamlar galerici tabi.kar koyup satacaklar ve en az 35 bin TLye satacaklar.daha sonra bu beyefendi bana dönüp ne dese beğenirsiniz.30 bin TL’ye alırız.Ben şaşırdım tabi ve çaktırmadan o zaman şu online sistem için resim falan çekseniz de başka yerlerden daha uygun bir fiyat alsak olmaz mı dedim ama arkadaş hiç oralı bile olmadı. Yani reklamlar tamamen yalan ve kandırmaca.0 530 320 25 31 telim.hayali birisi değilim.arayanlara daha detaylı bilgi verebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir