Suzuki SX 4 S-Cross’ta Takas Desteği!

Suzuki Yeni Modeli SX 4 S-Cross’ta Aralık Ayı Boyunca 3 bin TL’ye varan Takas Desteği Sunuyor

Suzuki, SX4 S-Cross modelini tercih eden müşterilerine, Aralık ayında düzenlediği kampanya ile 51 bin 560 TL’den başlayan fiyatı üzerinden, 3 bin TL’ye varan takas desteği sağlıyor.

Suzuki’nin Crossover segmentindeki otomobili Suzuki SX4 S-Cross, sunduğu ayrıcalıklı sürüş konforu ve Aralık ayında yaptığı kampanya ile yeni yıla hızlı/avantajlı bir giriş yapıyor.

Suzuki’nin modern ve farklı çizgisiyle önceki modellerinden ayrılan, günlük hayatta daha fazla özgürlük ve tarz arayan otomobil tutkunlarını hedefleyen SX4 S-Cross; Aralık ayında, özel bir kampanya ile satışa sunuluyor. Suzuki ,SX4 S-Cross modeli için, Aralık ayı boyunca 51 bin 560 TL’den başlayan fiyatı üzerinden 3 bin TL’ye varan takas desteği sağlıyor.

Suzuki SX4 S-Cross

S-Cross çekici tasarımı yanında pazarda rakiplerinden farklılaşacak bir çok üstünlüğe sahip. En başta 1600 cc’lik motorlarda SUV segmentinde kısıtlı seçenekler sunulurken, Suzuki S-Cross rekabetteki en geniş motor ve şanzuman seçeneklerini sunuyor. S-Cross’un motor yelpazesi 1.6 Dizel ile 1.6 Benzinli Düz ve Otomotik vites seçeneklerini barındırıyor. Ayrıca hem Dizel, hem de benzinli araçlarda 4×2’nin yanında, 4×4 de bulunuyor.

SX4 S-Cross; 4×4 Allgrip teknolojisiyle 4 farklı sürüş keyfi yaşatıyor. Allgrip sistemi normal sürüş koşullarına özel auto, virajlı yollara özel ve performansı arttırıcı spor, karlı yollara özel kar ve çamur, kum veya çok karlı yollar için ise kilit olmak üzere 4 farklı sürüş modu sunuyor.

Etkin motor teknolojisiyle sınıfının en düşük yakıt tüketimine (şehirdışı 3,8 lt / 100 km) sahip olan SX4 S-Cross, sınıfındaki en büyük  sunroofu ile  arka koltukta oturanlara bile panoramik görüntü  keyfi yaşatıyor.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...