Sıkı Takip

Dünyada gelişmiş ülkelerde ar-ge ve inovasyon yapılması ön görülen en önemli 10 konudan birisi olan “araç takip sistemi” Türkiye’de de 8 milyon ticari aracı yakından ilgilendiriyor. FiloTürk, yeni yıl ile birlikte hayata geçirdiği kampanya ile Türkiye’de araç takip sistemlerine dönük farkındalığı arttırmayı hedefliyor.

FiloTürk Genel Müdürü Adil Masaracıoğlu Türkiye’de 8 milyon ticari araç bulunduğunu ve araç yakıt giderlerinin şirketlere olağanüstü bir maliyeti olduğunu belirterek, araç takip sistemlerinin yakıt, zaman ve bakım maliyetlerini azaltma yönünde özel çözümler sağladığını ifade etti..

 

İşte FiloTürk Araç Takip Kampanyası

Kullandıkça Daha Az Öde… Günde 1 TL’den başlayan fiyatlar ile sunulan Araç Takip Paketi ikinci yıl 85 Kuruş’a, üçüncü yıl 70 Kuruş’a düşerken, 1,25 TL den başlayan Filo Yönetim Paketi ikinci yıl 1 TL, üçüncü yıl 85 Kuruş oluyor. İlk abonelik fiyatı 1,50 TL olan Yol Bilgisayarı Paketini ise ikinci yıl 1,25 TL, üçüncü yıl 1 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet almak mümkün oluyor. Dördüncü yıldan itibaren paketlerde sadece TÜFE oranında artış yapılıyor.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir