Peugeot’dan Haziran Ayına Özel Kampanya

17 – 30 Haziran tarihleri arasında Peugeot bayilerinde çok özel avantajlar tüketicileri bekliyor. Peugeot Güneşli Günler Kampanyası ile tüm Peugeot modellerinde 25 bin TL’ye varan tutarlarda 12 ay %0,65 faizli kredi olanağı ve ilk taksidi 2012 yılında ödeme imkanı sunuluyor. Ayrıca 1.250 TL’ye varan yakıt hediyesi ile Peugeot müşterileri tüm yaz tatili boyunca yakıt masrafını da düşünmeyecekler.

Peugeot bayilerini ziyaret edenler, hem Peugeot Güneşli Günler kampanyası ile birlikte Türkiye pazarına sunulan Yeni Peugeot 308’i ilk olarak keşfetme, hem de tüm Peugeot modellerini yakından tanıma imkanına sahip olacaklar.

Kampanya süresince Peugeot Yetkili Servisleri’ne gelen herkes ücretsiz check up fırsatından, Peugeot kullanıcıları ise ücretsiz check up sonrasında belirlenen gerekli onarımlarda yedek parça ve işçilikte %10 oranında özel indirimlerden faydalanabilecekler. Ayrıca Peugeot’da Güneşli Günler boyunca Peugeot bayileri saat 21:00’e kadar hizmet verecekler.

Şimdi al, 2012’de öde

Peugeot, 17 – 30 Haziran tarihleri arasında benzersiz fırsatlar sunuyor. Bu kampanya ile tüm binek ve kombi Peugeot modellerine 25 bin TL’ye varan tutarlarda, 12 ay %0,65 faizli kredi imkanı sunuluyor. Ayrıca aracını Haziran ayında teslim alan Peugeot müşterileri ilk taksitlerini 2012 yılının Ocak ayında ödüyorlar.

1.250 TL’ye varan yakıt hediye

Kampanya süresince perakende müşterilere, benzinli modellerde 1.250 TL, dizel modellerde ise 850 TL tutarında yakıt kartı hediye ediliyor. Birçok Peugeot modeli için sunulan bu yakıt avantajı İş Bankası işbirliğiyle hazırlanan Maxi Kart ile 2011 yılı sonuna kadar kullanılabilecek. Böylece ilk kredi taksidini 2012 yılında ödeme avantajına sahip olan müşteriler kullanım koşullarına göre 2012 yılına kadar yakıt masrafı yapmama imkanına da sahip olacaklar.

Yeni 308’i keşfedin

Yeni Peugeot 308, Peugeot Güneşli Günler kampanyası ile birlikte Türkiye pazarına sunuluyor. Orta segmentin başarılı modeli Peugeot 308, Peugeot’nun yeni marka kimliğini sembolize eden çizgilere bürünürken, yenilikçi mikro-hibrid e-HDi teknolojisinden yararlanıyor. Yakıt tüketimi ile CO2 emisyonlarını en düşük seviyeye indiren bu teknoloji %15’e varan yakıt tasarrufu dolayısıyla kullanım maliyeti tasarrufu sunuyor. Yeni Peugeot 308 ile e-HDi teknolojisini hem manuel hem de Auto6R vites kutusu seçenekleri ile sunan ilk ve tek marka olan Peugeot, standart olarak sunulan ESP donanımı ile de farklılığını ortaya koyuyor. LED’li farları ile stilin ön plana çıktığı Peugeot 308’i kampanya süresince Peugeot bayilerini ziyaret edenler ilk olarak keşfetme ayrıcalığını elde edecekler.

Satış Sonrası avantajları

Türkiye’nin her yerinde hizmet veren Peugeot Yetkili Servisleri’nde, uzman ve eğitimli personel ile Peugeot marka otomobillerin bakım ve onarım hizmetleri en iyi şekilde uygulanıyor. Peugeot Yetkili Servisleri’nde kaliteli ve üstün servis hizmetlerinin yanısıra Peugeot Güneşli Günler kapsamında özel avantajlar da sunuluyor. 30 Haziran 2011 tarihine kadar kampanyanın geçerli olduğu Peugeot Yetkili Servisleri’ni ziyaret eden herkes ücretsiz check up fırsatından yararlanıyor. Peugeot kullanıcıları ücretsiz check up sonrasında belirlenen gerekli onarımları, takip eden 30 gün içerisinde yaptırdıkları taktirde yedek parça ve işçilikte %10 oranında özel indirimlerden faydalanabilecekler.

Peugeot 5008’de Video Paketi avantajı devam ediyor

Peugeot 5008’in sembolü haline gelen ve segmentinde ayrıcalıklı bir yer edinmesini sağlayan Video Paketi promosyonu Haziran ayında da devam ediyor. Bu paket ön kafalıklara yerleştirilmiş iki adet 7″ renkli ekran, bütün portatif ses/video donanımlarını (video oynatıcı, oyun konsolları, DVD okuyucu) kabul eden bir bağlantı konsolu ve iki adet Bluetooth® kablosuz kulaklıktan oluşuyor.

Peugeot’da Güneşli Günler boyunca Peugeot bayileri saat 21:00’e kadar hizmet verecekler.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...