Peugeot nerede Auto Show orada

Çok özel fırsatlar ve çok özel fiyatlar, Auto Show Fuarı ile aynı anda Peugeot Yetkili Satıcıları’nda! Peugeot’da fuar süresince Auto Show’a özel avantajlar sunuluyor. 308, 3008, 508*, 508SW ve 5008 modellerinde Auto Show Fuarı’na özel fiyatların yanı sıra Peugeot KASKO hediye olarak sunuluyor.

Peugeot, hafif ticari araç segmentindeki kuvvetli oyuncuları Yeni Partner Tepee ve Bipper Tepee için de önemli kredi avantajları sunuyor. Yeni Partner Tepee ve Bipper Tepee müşterileri 20 bin TL’ye 20 ay “0” faiz imkanından faydalanabiliyorlar.

Peugeot’dan Auto Show Fuarı’nda gövde gösterisi
Auto Show Fuarı’nı ziyaret edenler Peugeot’nun yeni mimarisiyle göze çarpan standında, tekrar atağa geçişinde kullanacağı en önemli kozlarını keşfedecekler. Ağırlıklı olarak yeni 301 ve yeni 208 modellerine yer veren Peugeot, ürün gamında yükseliş ve uluslararası büyüme politikalarını tekrar vurguluyor. Çok kısa bir süre önce Paris Otomobil Fuarı’nda sergilenen Onyx konsepti aracılığıyla süper otomobiller konusunda deneyimini bir kez daha kanıtlıyor. Yeni Peugeot 301’in dünya prömiyerini İstanbul’da yapan Peugeot, Auto Show Fuarı’nda 3. Salon’da yer alan 1.789 m2’lik standında 20 adet seri üretim ve konsept otomobil sergiliyor. Otomobilseverlerin merakla bekledikleri efsanevi 208 GTi modelinin de örtüsü Auto Show Fuarı’nda açılıyor.

İstanbul Auto Show 2012’nin ziyaretçileri, Peugeot standında yeni RCZ ile tanışabiliyorlar. Ayrıca Peugeot, Auto Show Fuarı kapsamında 308, 3008, 5008, 508, 508 SW ve Yeni Partner Tepee olmak üzere ürün gamının tamamını sergileniyor.

Abdülkadir YEŞİLYURT

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.