Peugeot hafif ticari araçları’nda şubat fırsatı

Peugeot, Şubat ayında Hafif Ticari Araç modellerinde benzersiz fırsatlar sunuyor. Bipper Tepee Family modelinde 18.000 TL’ye 18 ay, diğer Bipper Tepee modellerinde 10.000 TL’ye 12 ay, Partner Origin modelinde 15.000 TL’ye 12 ay ve Partner Tepee modellerinde ise 20.000 TL’ye 20 ay %0 faizle kredi imkanı sunuluyor. Kredi kullanmayı tercih etmeyen tüketiciler ise peşin ödeme indirimlerinden faydalanabiliyorlar. Bu kampanya ile bir Peugeot araç sahibi olmak daha kolay bir hale geliyor.

Peugeot araçlarında çok amaçlı kullanıma yönelik özel bir yaklaşım olan Tepee konsepti, konfor, işlevsellik, pratiklik ve modülerliği birleştiren bir ürün gamı sunuyor. Tepee ailesinin başarılı üyesi Peugeot Partner Tepee, modern, dinamik ve duygu yüklü stili ile segmentinde hayalleri süslemeye devam ediyor. Çekici görünümü ile güç ve sağlamlığı biraraya getiren, yeni nesil minivanların öncüsü konumunda olan Partner Tepee modellerinde, Şubat ayında 20.000 TL’ye 20 ay %0 faizle kredi imkanı sunuluyor.

Family serisi, benzersiz kredi imkanları ile ön plana çıkıyor. Comfort Plus versiyonu baz alınarak hazırlanan Bipper Tepee Family, gerek görünümü gerekse sahip olduğu donanımlar ile daha çekici bir görünüm ve konfor sağlıyor. Bipper Tepee Family modelinde 18.000 TL’ye 18 ay %0 faizle kredi imkanı sunuluyor. 1.4 HDi 70 hp motora sahip olan Bipper Tepee Family, diğer tüm Peugeot modelleri gibi yüksek yakıt ekonomisi sunarken, 100 kilometrelik karma kullanımda sadece 4,6 lt yakıt tüketerek tutumluluğunu gözler önüne seriyor.

Abdülkadir YEŞİLYURT

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir