Peugeot Almayı Düşünenlere Şubat Ayı Fırsatları

Şubat ayında Peugeot Finans ile 20 bin TL için 48 ay vade ile ayda 548 TL taksitli kredi kampanyasından faydalanabiliniyor.

Peugeot 208 almanın tam zamanı

Düşük yakıt tüketimi ve düşük emisyon oranlarına sahip olan Peugeot 208’de fırsatlar devam ediyor. Kampanya kapsamında, Peugeot 208 VTi 1.0l modeli 35 bin 900 TL ve 208 ACCESS 1.2 PureTech 82hp ESP 37 bin 400 TL fiyat seviyesi ile dikkat çekiyor. Diğer tüm 208 modellerinde ise 20 bin TL için 20 ay “%0,79” faizli kredi imkanı sunuluyor.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

13 Cevaplar

 1. Yusuf Pekmezci dedi ki:

  Son dönemlerde yeni moderllerini çok beğenen biri olarak gerçekten iyi bir fırsat olduğunu söyleyebilrim

 2. Yusuf Pekmezci dedi ki:

  Son dönemlerde yeni moderllerini çok beğenen biri olarak gerçekten iyi bir fırsat olduğunu söyleyebilrim

 3. Salim Keser dedi ki:

  Özellikle bu fırsata araç almak varken rifter modelini tercih etmelisiniz, ticari araç olarak çok sağlam arkadaşlar.

 4. Neşet Tilaver dedi ki:

  Bence böyle bir fırsat var iken özellikle rifter modellerinde kaçırmayın derim arkadaşlar.

 5. Yakup Çekim dedi ki:

  Eğer peugeot ticari araçlarını düşünüyorsanız bu fırsatlara rifter modellerine bir bakın derim arkadaşlar gerçekten çok iyi.

 6. Kaya Toy dedi ki:

  Üzerinden yıllar geçsede ekonomik duruma rağmen peugeot’un hala böyle kampanyaları var arkadaşlar özellikle rifter modelinde bir bakın derim

 7. Halis Karakoç dedi ki:

  rifter bu tarz alınabilcek en iyi otomobil yerden yüksekliği genişliği koltuk önü mesafesi vs çok mükemmel

 8. Rasim Ersoy dedi ki:

  Aradan yıllar geçmesine rağmen peugeot özellikle yeni rifter modeli ile gerçekten ticari araç konusunda farkını konuşturmaya devam ediyor.

 9. Mehmet Atar dedi ki:

  peugeot çoğu zaman müşterilerini düşünen bir şirket bu yönden çok övgü alıyor

 10. emre koçak dedi ki:

  içi binek otomobillerden farksız bir rifter peugeot son yıllarda otomobillerine aşırı yeni donanımlar ekledi bu da çok beğeni alıyor bir de ticari arçalarda yerden yükseklikte önemli bu rifterıda ona göre ayarlamışlar yerden baya yüksek

 11. yasin kurt dedi ki:

  pejonun ürettiği araçlar her sınıfa hitap eden otomobillerdir araçları konforları yol tutuşları vs hepsinde mükemmel

 12. Orhan Aksu dedi ki:

  aradan yıllar geçsede peugeot şu ekonomik durumda bile bence hala güzel kampanyalar yapıyor diye düşünüyorum.

 13. Hakan Kutlu dedi ki:

  Ticari araç konusunda yıllar içerisinde peugeot gerçekten büyük gelişme kaydetti bence ve üstüne bu tarz kampanyalar yapmayı da hiç bırakmadılar tebrik etmek lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.