Oto Alım Satımda Yeni Sistem: ArabaNakit.com

Araba sahibi olan herkesin aracını satmayı düşündüğü zamanlar olmuştur. Nakit ihtiyacınızdan dolayı ya da model değiştirmek istediğinizden dolayı arabanızı satmak isteyebilirsiniz. Bunun için sıfır araç almak istediğiniz bayi ile takas yöntemini kullanabilirsiniz veya internet sitelerine ilan verirsiniz, ilanın talep görmesini beklersiniz ve işler yolunda giderse aracınızın satış işlemleri başlar. Ancak bu süreci bekleyecek durumda olmayabilirsiniz ya da bu süreçten olumlu yanıt alacak kadar bilgi sahibi olmayabilirsiniz. Bu durumlarda imdadınıza yetişecek olan site arabanakit.com internet sitesidir.

Arabanakit.com sitesini diğer oto alım satım sitelerinden ayıran en önemli nokta, hızlı nakit akışının olmasıdır. Şöyle ki; siz satmak istediğiniz aracınızın özelliklerini ve fotoğraflarını bize yolluyorsunuz. Yani, klasik bir satış ilanı hazırlıyorsunuz. Bunun dışında sizden herhangi bir teminat istenmiyor. Aracınız piyasa içerisinde verilmesi gereken en doğru fiyat karşılığında sizden aracınız satın alınır ve paranız elden Nakit veya anında hesabınıza yatırılır. Aracınızı, anlaşmalı oldukları oto galerilerle ortak iş yapar ve değerlendirirler. Amaçları bellidir; bu yüzden tüm araba marka ve modelleri ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu da hem sizin için hem de arabanakit.com için avantajlı bir durum yaratmaktadır. Satmaya karar verdiğiniz gün sadece 30 ila 45 dakika içinde aracınızı satma imkanına sahipsiniz.

arabanakit

İkinci el oto piyasası aslında sanıldığından çok daha karmaşıktır. Aracınızın özelliklerine göre, piyasa içerisinde verilecek en doğru fiyatı tespit etmekte zorlanabilirsiniz. Eksik ya da fazla fiyat verebilirsiniz; bu da sizi her şekilde zarara sokar. Fazla fiyat verdiğiniz takdirde çok bekleyebilirsiniz, az fiyat verdiğinizde de zararlı bir satış yapmış olursunuz. Bunların yaşanmaması adına, kazan-kazan ilişkisi içerisinde sonuçlanacak bir ticaret yapmanız gerekmektedir.

Bunun dışında arabanakit.com Türkiye’nin her yerine, her saatte ulaşabilecek koşulda hizmet verebilme kapasitesine sahiptir. Hafta içi ya da hafta sonu farkı olmadan her gün araba satmak isteyenlere destek vermektedirler. Çünkü her şehirde iş birliği yaptığımız galeri ve gruplar bulunmaktadır. Onlar da sizlere ihtiyacınız olan her an seve seve destek vermektedirler. Ayrıca online danışmanlık hizmetini de 7/24 alma hakkına ve güvencesine sahipsiniz. Ücretsiz danışmanlık hizmeti verilmektedir ve bu hizmet mail ya da telefon üzerinden sağlanmaktadır. Bu hizmetten yararlanarak, satmak istediğiniz bir araç varsa, sizi bu süreçte neler beklediğini ve nasıl sonuçlanacağınız istediğiniz an öğrenebilirsiniz.

Arabanakit.com bu bahsedilen hizmeti 20 yıldır vermektedir. Yani, yeni yapılan bir oluşum değildir. Ancak son 4 yılını verdiği hizmeti online şekilde vererek hizmet sistemini yenilemiştir. Diğer araba alım satım sitelerinden farklı olmasının sebebi ise bu pazardaki online sitelerin ilki olmasıdır. Pazar içerisindeki tecrübesiyle birleştirildiğinde ortaya çıkan şey müşteri memnuniyeti olmaktadır. Aracınız için en doğru fiyatı tespit etmek adına oto galericilerle konuşup mutabakata varılır ve olabilecek en iyi fiyat üzerinden işlem gerçekleştirilir. İşlemin sonunda nakit ödeme ya da havale yöntemiyle para akışı gerçekleşir. Bu her iki tarafında karlı çıktığı bir alışveriş sürecinin yaşandığı anlamına gelir.

Arabanakit.com günümüzün temel ihtiyaçlarını ve bunların sahiplerini aynı çatı altında buluşturup karlı bir birliktelik yaratan bir oluşumdur. Araba da nakit de herkesin en temel ihtiyaçlarındandır ve herkes bunlara hızlıca sahip olmak ister. Aracınızı elden çıkarıp paraya dönüştürmek isteyebilirsiniz. Bizim de çalıştığımız galericiler ve gruplarımızla araca ihtiyacımız olmaktadır. Her marka ve model bu ihtiyacın kapsamına girmektedir. Ortak paydada buluşuyor olmak, bizleri karşılıklı olarak kazançlı çıkaracaktır.

Amacınız ne olursa olsun aracınızı satmak istiyorsanız muhakkak arabanakit.com adresine göz atmalısınız. Güvenli, hızlı ve karlı bir alışveriş yapacağınızdan emin olabilirsiniz.

arabanakit.com

OtoGüncel

OtoGüncel Haber Editörü

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir