Ocak ayında Citroën’den Ailelere özel kampanya!

Dinamik ve yenilikçi otomobilleri ile Türkiye pazarında Bayraktar güvencesiyle satışa sunulan Citroën, Ocak ayında da tüketicilere avantajlar sunmaya devam ediyor.

Ocak ayına özel kampanya kapsamında tüketiciler; “Aile Avantaj Paketi” ile akılcı çizgileri ve yüksek donanım özellikleriyle fark yaratan C4 Picasso modeline 2.600 TL’lik fiyat avantajıyla sahip olabiliyor. Özellikle ailelere hitap eden ve yolcularına en iyi yol deneyimini sunabilmesi için ince düşünülmüş özelliklerle donatılan Citroën C4 Picasso’ nun geniş görüş açısına sahip panoramik ön camı, ferah yaşam alanı sunarken, ön tampondaki farların altına yerleştirilen LED gündüz sürüş farları da tasarımına farklılık getiriyor. Sınıfının en yüksek performanslı araçlarından biri olan C4 Picasso, 112 HP dizel otomatik vites seçeneği ile fark yaratırken, elektrikli park freni ve direksiyondan vites değiştirme özelliği ile de keyifli bir sürüş deneyimi vaad ediyor.
Citroën’in ticari ürün gamında yer alan ve güç, yakıt tüketimi, güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyen Berlingo içinde Aralık ayı avantajları hız kesmeden devam ediyor. Kampanya kapsamında, Berlingo modeline 15 bin TL için 12 ay yüzde 0 faiz avantajı uygulanıyor.

Citroën binek ve ticari araçlar kampanya fırsatları ile Citroën bayilerinde sahiplerini bekliyor.

Abdülkadir YEŞİLYURT

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir