Fiat’tan Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili Fiat Linea’da yılın fırsatı!

Fiat’tan 9 bin 500 TL’ye Varan Avantajlarla Benzinli Fiyatına Dizel Fiat Linea Sahibi Olma İmkanı!

Fiat, 2012 yılı içinde ulaştığı 29 bin adetten fazla satış rakamıyla “Türkiye’nin en çok tercih ettiği otomobil modeli” unvanını kazanan Fiat Linea için yılın en avantajlı ve en kapsamlı kampanyasına imza atıyor.

31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, 1. 4 litre 77 HP benzinli ve 1.3 litre 95 HP dizel motorlu Fiat Linea versiyonlarının fiyatları birbirlerine eşitlenirken, nakit alımlarda 9 bin 500 TL’yi bulan indirim avantajlarıyla “Benzinli Fiyatına Dizel Fiat Linea” fırsatı sunuluyor. Fiat Linea Classic 1.3 Multijet 33 bin 490 TL; Yeni Fiat Linea 1.3 Multijet ise 35 bin 950 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çekiyor.

Kredili alımlarda ise Fiat Finans aracılığıyla 20 bin TL’ye kadar 30 ay vadeli ve % 0 faizli benzersiz ödeme kolaylıkları da sağlanıyor. Bu kredi imkanından yararlanan Fiat müşterileri, ayda 667 TL’ye Fiat Linea sahibi olabiliyor.

Tofaş çatısı altında yer alan Fiat, bu yılın ilk 11 ayında ulaştığı 29 bin adedi aşan satış başarısıyla “Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili” unvanına sahip olan Fiat Linea model ailesi için yılın en avantajlı kampanyasına imza atıyor.

31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacak kapsamlı kampanya kapsamında, Tofaş’ın uluslararası ödüllü Bursa’daki fabrikasında dünya standartlarında üretilen Fiat Linea modellerinde benzinli ve dizel motorlu versiyonlarının fiyatları eşitlenirken, 9 bin 500 TL’ye varan avantajlar sunuluyor. Actual, Active Plus ve Via donanımlı Fiat Linea Classic’in 1.3 litre 95 HP’lik Multijet motorlu versiyonlarını 1.4 litre benzinli Fiat Linea fiyatına satın alma imkanı sunuluyor. Bununla birlikte Pop ve Easy donanımlı Yeni Fiat Linea’nın 1.3 litre 95 HP’lik versiyonlarına da yine 1.4 litre benzinli Yeni Fiat Linea fiyatına sahip olabilme kolaylığı sağlanıyor.

Aynı kampanya kapsamında Koç Fiat Kredi çatısı altında yer alan Fiat Finans aracılığıyla ise 20 bin TL’ye kadar 30 ay vadeli ve % 0 faizlibenzersiz kredili satın alma kolaylıkları da sağlanıyor. Bu kredi imkanından yararlanan Fiat müşterileri, ayda 667 TL’ye Fiat Linea sahibi olabiliyor.

 

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir