Fiat’tan kış bakımı kampanyası!

 

Fiat Türkiye, kış mevsiminin zorlayıcı etkilerine karşı yaş ve model sınırlaması olmaksızın tüm Fiat model sahiplerinin araçlarını hazırlayabilmeleri amacıyla yeni bir servis kampanyasına start verdi. 29 Şubat 2012 tarihine kadar sürecek servis kampanyası kapsamında, 400 TL ve üzerindeki boya ve kaporta hariç servis işlemi yaptıracak Fiat markalı binek ve ticari araç sahiplerine hem World’e özel 5 taksitle ödeme avantajı sunulurken, bir yandan da Fiat logolu atkı seti ve şemsiye hediye ediliyor.
Kış mevsiminin soğuk ve yıpratıcı şartlarının kendini güçlü biçimde hissettirdiği bu günlerde Fiat Türkiye, yaş ve model sınırlaması olmaksızın tüm Fiat markalı araç sahipleri için özel ödeme kolaylıkları sunan yeni bir servis kampanyası düzenliyor. 29 Şubat 2012 tarihine kadar Fiat yetkili servislerinde geçerli olacak servis kampanyası kapsamında 400 TL ve üstünde işlem gerçekleştiren Fiat markalı araç sahipleri için World’e özel 5 taksitle ödeme ayrıcalığı sağlanıyor. Kampanyadan yararlanacak Fiat sahiplerine ayrıca Fiat logolu atkı seti ve şemsiye hediye edilirken, ayrıca Paro kart sahiplerine özel bir sonraki servis işlemlerinde geçerli 10 TL değerinde indirim avantajı da sunuluyor.

Fiat’ın atkı seti ve şemsiye hediyeli kış kampanyası, boya ve kaporta işlemleri hariç tüm mekanik/elektrik işçilik, motor yağı değişimi, mekanik yedek parça, kış lastiği ve orijinal aksesuarlar gibi servis işlemlerini kapsıyor.

Abdülkadir YEŞİLYURT

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...