DOD Finans’tan 1 yaşına kadar olan ikinci el Volkswagen Grup araçlara özel kredi

Türkiye’nin taşıt kredisinde uzman tüketici finansmanı şirketi Volkswagen Doğuş Finans (vdf) çatısı altında hizmet veren DOD Finans, DOD bünyesindeki 1 yaşına kadar olan ikinci el tüm Volkswagen Grup marka araçlara yüzde 1,05’e varan faiz oranlarında kredi imkânı sunuyor.

DOD müşterileri araç kredisinin yanı sıra DOD Finans’ın sigorta ürünlerinden de faydalanarak kredi faiz oranlarında çok cazip avantajlardan yararlanabiliyorlar. Kampanya kapsamında 1 yaşına kadar olan Volkswagen Grup marka araçlar için 06 – 48 ay vade seçenekleriyle yüzde 1,10 faiz oranları sunuluyor. Araç kredisine vdf sigorta ürünlerinden birinin eklenmesi durumunda kredi faiz oranı yüzde 1,07’ye, iki sigorta ürünü eklendiğinde ise faiz oranı 1,05’e kadar geriliyor.

İkinci el aracınız DOD’dan, kredisi ve sigortası DOD Finans’tan…

DOD müşterileri dilerlerse ikinci el araç kredilerini kredi koruma sigortası, kasko, uzatılmış garanti gibi sigorta ürünleri ile birlikte tek ödeme planı altında kredilendirerek tek noktadan kolaylıkla ödeyebiliyorlar. Bunun yanı sıra DOD markasına özel ayrıcalıklı hizmetlerin sunulduğu Kasko DOD’u da ikinci el araç kredilerine ekleyerek indirimli faiz oranından faydalanabiliyor.

Abdülkadir YEŞİLYURT

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...