Citroën modellerinde ekim ayında da ÖTV zammı yok !

Türkiye’de 50’den fazla noktada satış ve servis hizmeti veren Citroën, tüketicilere avantajlar ve yenilikler sunmaya devam ediyor.

Citroën ‘de Ekim ayı boyunca da ÖTV zammını tüketicilerine yansıtmıyor. Tüm modellerde anahtar teslimde 6.000 TL’ye varan indirimler  ve “Takas Kampanyası’’ avantajı tüketicileri bekliyor. Citroën’in binek ürün gamının lokomotif modeli olan, dinamik tasarımı ve Stop & Start teknolojisiyle sunduğu düşük yakıt tüketimi ile dikkat çeken C4 modelinde 3.500 TL’ye varan cazip takas indirimi tüketicileri bekliyor. Kendi segmentinde en başarılı modellerden biri olarak görülen C5 modelinde ise 4.000TL’ye varan takas indirim avantajı sunuluyor.

Ticari araçlarıyla da yoğun ilgi gören Citroën ; ticari araç segmentinin önde gelen modeli olan ve güç, yakıt tasarrufu, güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyenBerlingo Combi modeli için de cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Yenilenen yüzüyle yolculukları daha da konforlu ve keyifli hale getirenBerlingo’da  5.000 TL’ye varan takas indirimi ve avantajlarla sunuluyor.

Ticari araçlarda daha fazla binek konforu arayan müşteriler için ideal olan Nemo Vizyon modelinde ise ; alüminyum jant, özel Vizyon döşeme, yarı entegre navigasyon, park sensörü, Bluetooth ve USB de tüketicilere standart olarak sunuluyor. Nemo Vizyon’da 6.000 TL’ye varan indirim avantajı sunuluyor.

Citroën binek ve ticari araçlar,  Ekim ayı kampanya fırsatları Citroën bayilerinde!

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...