Citroën C4 Ayda Sadece 444 TL’ye!

Citroën Sahibi Olmak İsteyenlere Bayram Erkenden Geldi: Citroën C4  Ayda Sadece 444 TL’den Başlayan Taksitlerle..

Türkiye’de 50’den fazla noktada satış ve servis hizmeti veren Citroën, çifte bayram sevinci yaşatıyor.

Tüketiciler; Citroën’in binek ürün gamının lokomotif modeli olan, dinamik tasarımı ve Stop & Start teknolojisiyle sunduğu düşük yakıt tüketimi ile dikkat çeken C4 modeli için , 20 bin TL krediye 60 ay vade imkanı ve aylık 444 TL tutarındaki taksit avantajı ile sahip olacaklar. Çifte bayram sevinci yaşamak isteyenler Ekim ayı süresince bu kampanyadan yararlanabilecek.

Çekici dizaynı, mükemmel kalitesi ve üstün özellikleri ile fark yaratan Citroën C4; üstün konforu, çevreci özellikleri ve etkileyici performansıyla da  dikkatleri üzerine çekiyor. “Créative Technologie” imzasını vurgulayan özgün tasarıma sahip Citroën C4, sahip olduğu üstün özellikleri ile otomobillerinden her zaman daha iyisini hedefleyen kullanıcıların beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor.  Çevreye saygılı bir aile otomobili olarak tasarlanan Yeni C4, Citroën’in çevreci otomobiller için en son geliştirdiği e-HDi teknolojisini kullanıyor. Markanın “Créative Technologie” imzasını vurgulayan çekici ve zarif dizaynı, konforu, yüksek kalitesi ve ileri teknolojisi ile dikkat çeken Citroën C4;  yeni micro-hybride “e-HDi” motorunun düşük yakıt tüketimi, şehir içi kullanımda büyük kolaylık sağlayan “Stop & Start” özelliği ve geniş iç hacmi ile de rakiplerinden ayrılıyor .

Citroën C4’ün zarif gövde hatlarını; araca entegre edilmiş kromaj ayrıntılar, dinamik ön farlar ve hafif alaşımlı ışıltılı jantlar süslüyor. Sunduğu mükemmel kontrol ve kusursuz kullanım özelliklerinin yanı sıra Citroën C4; usb&bluetooth, direksiyondan kumandalı müzik sistemi, programlanabilir hız sabitleyici gibi özellikleri ile de yolculuk sırasında maksimum konfor ve güveni bir arada sunuyor.

Türkiye’de Citroën denildiğinde ilk akla gelen model olan Citroën C4; Ekim ayı boyunca cazip fiyat avantajı ile çifte bayram yapmak isteyenler için Citroën bayilerinde!

 

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. rent a car dedi ki:

    araç filom için düşündüğüm bir araç fakat, talep ne kadar olur onu kestiremiyorum.

  2. Dr. Abdullah Demir dedi ki:

    Sorunuza uzman görüşü olarak Hüseyin Yayla Bey Şöyle cevap vermektedir:
    Kiralama açısından müşteri talep edebilir. 2. el piyasası olan ve talep gören bir araçtır. Yalnızca servis maliyetleri ve yaygın olmayan servis ağı açısından sıkıntı yaşanabilir. Yedek parçasının da çok açık ara olmasa bile diğer yerli otomobillere göre biraz daha pahalı olduğunu söylenebilir. Özellikle 110 beygir olan araçları tercih etmemenizi öneririm. Güç açısından araca çok şey katmakla birlikte debriyaj baskı-balata haricinde bir de volan sıkıntısı yaşanabilir. Onarımı oldukça maliyetlidir. Kullanıcılardan gelen bilgilere göre de ön takımının zayıf olduğunu söyleyebiliriz. Uzun dönem kiralama da düşünülecekse gelir gider dengesini iyi hesaplamak lazım. Kısa vade kiralamada sorun yaşanmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir