Cam filminizi Nisan ayında avantajlı fiyatlarla yaptırın…

Cam Filminizi Nisan ayında avantajlı fiyatlarla yaptırın, hem cildinizi koruyun, hem de yazı serin geçirin

Ziebart Cam Filmi uygulaması güneşin cilt kanserine neden olan UV ışınlarını yüzde 99,9 oranında bloke ederken, araç içine giren ısıyı da önemli ölçüde kontrol ediyor.

 4 Mayıs’a kadar kampanya süresince Ziebart Cam Filmi uygulamaları yüzde 25 indirimli!

“Oto Koruma” alanında dünyanın lider markası olan ve Türkiye’de 8 ilde 18 istasyonla araç koruma sistemleri, detaylı işlemler, yararlı aksesuarlar ve son olarak “küçük alan onarım sistemleri” uygulamaları ile 23 yıldır sektörde ilkleri gerçekleştiren Ziebart, bu baharda da yeni bir kampanya ile otomobilseverlere bekledikleri fırsatı sunuyor. 25 Mart -4 Mayıs 2013 tarihleri arasında Ziebart’a uğrayanlar, yüzde 25 indirimle en özellikli ve en kaliteli cam filmlerini, garantili olarak yaptırma avantajına sahip oluyor.

Özel bir teknikle camlar ve kapılar sökülmeden uygulanan, orijinal renkli cam görünümü veren Ziebart Cam Filmleri, her renk otomobil ve cama uyum sağlıyor. Estetik oluşunun yanı sıra sürücü ve yolcuların sağlığı ve güvenliği için de birçok fayda sağlayan Ziebart Cam Filmleri, piyasadaki diğer filmlerden farklı olarak içerdiği metalize tabaka ile güneşin kanserojen UV ışınlarını yüzde 99 oranında bloke ederken, araç içine giren ısıyı da uygulama yapılan renk tonuna göre yüzde 35-50 oranında engelliyor. Bu özelliği ile özellikle cildi hassas olan çocukları ve yaşlıları güneşin kanserojen ışınlarından 250 UVF koruma faktörlü güneş kremi etkisiyle koruyor. Çok katlı metalize film, ayrıca kapkaççıların camı kırıp araç içine tek hamlede ulaşmalarını zorlaştırıyor; kaza anında kırılan camı bir bütün olarak tuttuğu için de kırılan cam parçacıklarının uçuşarak sürücü ve yolcuları yaralamasını büyük oranda azaltıyor. Ziebart, cam filmi uygulamasından sonra otomobil sizin olduğu sürece ve yılda 1 kez bakım yaptırma şartıyla kalkma, kabarma , soyulma ve solmaya karşı ömür boyu garanti sunuyor. Kampanya boyunca Ziebart istasyonlarına giden, halen kullanılmakta olan otomobil sahiplerini ise ayrıca “Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik ve Koruma” ile ilgili farklı ikinci bir fırsat daha bekliyor. 

Uygulama nasıl yapılıyor?

Özel eğitimli teknisyenler tarafından uygulanan Ziebart Cam Filmi, tozsuz ortam sağlayan kapalı bölmelerde, camlar ve kapılar sökülmeden yapılıyor. Yan camlarda filmin camın üst kenarına kadar kaplanmasını sağlayan “micro-edge” tekniği kullanılıyor. Arka camda ise ısıtıcı rezistansa zarar gelmeyecek şekilde tek parça olarak uygulanıyor.

Cam Filminin sürücü ve yolculara faydaları nelerdir?

Kullanılan Ziebart filmleri, çizilmeye karşı dünyanın en dayanıklı ve en kaliteli filmlerinden oluşuyor. Tüm filmler, güneşin kanserojen UV ışınlarını yüzde 99,9 oranında bloke ediyor ve güneşten gelen ısıyı seçilen filmin renk tonuna göre yüzde 35 ile yüzde 50 oranında engelliyor. Ziebart Cam Filmi, sürücü ve yolcuları güneşin zararlı ışınlarından korumayı amaçladığı için genelde açık ton filmler tavsiye edilmekle birlikte isteğe göre farklı amaçlarla farklı tonlar da uygulanabiliyor. Cam filmi uygulatırken dikkat edilmesi gereken bir nokta da, trafikte güvenli görüşün ve kamu güvenliği açısında da aracın içinin görünürlüğünün engellenmemesi gerektiği.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir