Bridgestone’la ailenizin eğlencesi emniyet altında!

Bridgestone, yeni bir kampanyayla tüketicilerin karşısında: 2 Nisan-31 Mayıs tarihleri arasında 4 adet Bridgestone lastik alanlar, 1 yıl Digiturk, 1 ay Lig TV ve 1 ay Film Paketi kazanıyor.  Mevcut Digiturk müşterisi olanlarsa Digiturk Plus üyesi oluyor.

Dünyanın önde gelen lastik üreticisi Bridgestone, yeni bir kampanyayla tüketicilerin karşısına çıkıyor. 2 Nisan-31 Mayıs 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecek kampanya kapsamında
4 adet 14 jant ve üzeri Bridgestone binek ve 4X4 lastik alan müşteriler, kurulum ücreti ödemeden 1 yıl Digiturk üyeliğinin yanı sıra 1 aylık Lig TV ve 1 aylık Film Paketi’ne sahip oluyor. Halihazırda Digiturk müşterisi olanlarsa, Digiturk Plus üyeliği kazanıyor.

Kampanya, yetkili Brisa bayileri ve Lastiğim noktalarından yapılan satışlarda geçerli oluyor. Kampanyaya konu olan lastiklerden 4 adetlik her perakende satın alımlarda bir adet Digiturk şifre zarfı hediye ediliyor.

Abdülkadir YEŞİLYURT

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir