Hyundai’nin “Ömür Boyu Müşteri Bağlılığı” atağı

Hyundai‘den yapılan yazılı açıklamada, Türkiye’de de yeni hedefleri doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Hyundai’nin bu amaçla bu ay İstanbul’da bayi teşkilatı ile bir araya geldiği, tüm dünyada stratejik olarak belirlenen “2013 yılında müşteri memnuniyetinde liderlik” hedefinin, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren bayilerin katıldığı toplantıda paylaşıldığı kaydedildi.

Açıklamada, Hyundai Assan Başkanı ve Üst Yöneticisi W.S. Chang ile Hyundai Assan Yurtiçi Satış, Satış Sonrası ve Pazarlama Genel Müdürü Ümit Karaarslan’ın da katılımıyla gerçekleşen “Ömür Boyu Müşteri Bağlılığı” konulu toplantıda müşteri memnuniyetinde liderlik hedefi doğrultusunda alınacak kararların tartışıldığı ve Hyundai yöneticileri tarafından satış ve satış sonrasındaki iyileştirmeler hakkında bilgi verildiği yer aldı.

Açıklama, şöyle devam etti:

“Hyundai yöneticileri ile birlikte Google Türkiye Müşteri Yöneticisi Neslihan Ergeç de Hyundai bayilerine sosyal medyanın verimli kullanımı ve önemi hakkında bilgiler aktardı. Toplantıda söz alan bir diğer konuşmacı ise Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. İbrahim Kırcova oldu. Kırcova, Hyundai bayileri ile müşteri memnuniyeti konusundaki araştırmalarının sonuçlarını paylaştı. Hyundai bayileri, aynı zamanda toplantılar dahilinde çeşitli konularda konuşmak üzere yedi farklı çalışma grubu oluşturdu. Tüm dünyada hızla artan kalitesi ve bu paralelde müşteri memnuniyetinde liderliği hedef alan Hyundai, dünyanın beşinci büyük otomotiv üreticisi konumunda bulunuyor. Birçok ülkede model ve marka adına ödüllerle başarısı taçlandırılan Hyundai, 2013 yılında tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de ‘Müşteri memnuniyetinde liderliği’ hedefliyor. Hyundai’nin Türkiye çapında 50’den fazla ilde faaliyet gösteren 70 yetkili satıcısı ve 82 yetkili servisi bulunuyor.”

AA, haber7

 

 

 

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir