Hyundai, Test Sürüş Günlerine Bekliyor!

Hyundai’nin sponsoru olduğu FIFA U-20 Dünya Şampiyonası kapsamında, “Hyundai Test Sürüş Günleri” düzenlenerek, test sürüşü yapan kişilere çeşitli hediyeler kazanma imkanı sunulacak.

Hyundai’nin sponsoru olduğu FIFA U-20 Dünya Şampiyonası kapsamında, “Hyundai Test Sürüş Günleri” düzenlenerek, test sürüşü yapan kişilere çeşitli hediyeler kazanma imkanı sunulacak.

Hyundai’den yapılan açıklamada, 15 Haziran – 5 Temmuz tarihleri arasında “Hyundai Test Sürüş Günleri”nin düzenleneceği belirtilirken, Türkiye’deki 81 yetkili satış noktasında farklı Hyundai modelleriyle test sürüşü yapan kişilere çekilişle çeşitli hediyeler kazanma imkanı sunulucağı bildirildi.

Yapılacak çekilişte, 10 adet LED TV, 50 adet FIFA U20 Dünya Kupası Final Bileti, 20 adet FIFA 2013 oyunlu konsol ve 5 adet spor kol saati gibi hediyeler verileceği kaydedilen açıklamada, Hyundai’nin yeni kullanıcılar kazanmayı hedeflediği ve Hyundai Kredi avantajları hakkında da bilgi vererek tüm imkanlardan müşterilere sağlanacağı ifade edildi.

Açıklamada, tüm Hyundai modelleri için 60 aya kadar varan uygun ödeme koşulları sunulacağı, aynı zamanda iX35 1.6 lt için 40 bin lira, 36 Ay, yüzde 0,65 ve i30 için de 30 bin lira 36 Ay, yüzde 0,73 gibi avantajlı kredi seçenekleri bulunduğuna yer verildi.

İSTANBUL (AA)

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir