Honda’da görev değişikliği

Honda Türkiye’de 02 Nisan 2012 itibariyle bazı yöneticilerin görevleri değişti. Honda’dan yapılan açıklamanın tam metni aşağıda bilginize sunulmuştur;

Honda Türkiye’de 02 Nisan 2012 itibariyle bazı yöneticilerimizin görevleri değişmiştir. Honda Türkiye’deki bu değişimin şirketimize ve Türk otomotiv sektörüne hayırlı olmasını temenni ediyor ve Pazarlama ekibimizdeki değişiklikleri aşağıda dikkatinize sunuyoruz.

Saygılarımızla,

Honda Türkiye A.Ş.

Kadir Kutluay / Pazarlama ve Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

1997 yıllında Honda Türkiye A.Ş’de Yedek Parça Satış Sonrası Bölge Müdürü olarak iş hayatına başlayıp sırası ile Yedek Parça Müdürlüğü, Motosiklet Satış ve Pazarlama Müdürlüğü, Araç Satış Kıdemli Müdürlüğü ve ardından Projeler Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Kutluay son olarak Honda Türkiye Pazarlama ve Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine atandı.

Güray Yücel / Pazarlama Müdürü

 İş hayatına 1994 yılında Tofaş/Fiat’ta Reklam ve Promosyon Uzmanı olarak başlayan Güray Yücel,  1997-2000 yılları arasında ToyotaSA’da Reklam, Halkla Tofaşiler ve Etkinlik Yöneticisi olarak görev yaptı. 2000 yılında Honda Türkiye’de Pazarlama Şefi olarak çalışmaya başlayan Yücel, sırasıyla Pazarlama Müdürlüğü, Motosiklet Satış ve Pazarlama Müdürlüğü, Otomobil Satış Müdürlüğü görevlerini üstlendi. Yücel son olarak Honda Türkiye Pazarlama Müdürlüğü görevine atandı.

Abdülkadir YEŞİLYURT

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...