Honda Civic ile dijital dünyanın kapılarını aralayın

Kendi sınıfında tüketicilerin birinci tercihi olan Honda Civic Sedan, Pioneer multimedya sistemi ile haritalardan podcasta, takvimden bluetooth’a kadar pek çok özelliği bir arada sunuyor. Ücretsiz AppRadio uygulaması ile iPhone ve Android telefonlarla entegre çalışan sistem, sürüş keyfinizi internetle zenginleştiriyor

Sınıfının lideri olan Honda Civic Sedan, Pioneer multimedya çözümleri ile kullanıcılara daha fazla konfor sunuyor. 15 Nisan’dan itibaren satılacak olan Civic Sedan Elegance Smart, navigasyondan bluetooth’a, takvimden podcast uygulamalarına kadar pek çok uygulamanın tek yerden kontrol edilmesine olanak tanıyor. iPhone ve Android telefonlarla AppRadio uygulaması ile bağlanan sistem sayesinde Youtube, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlara doğrudan bağlanırken internet tarayıcısı sayesinde web’de gezinmeye olanak tanıyor.

7 inçlik kapasitif dokunmatik ekrana sahip, yenilikçi bir araç ses sistemi olarak öne çıkan Pioneer mulltimedya sistemi, iPhone ve Android telefonlara uyumlu AppRadio yazılımı sayesinde, akıllı telefon uygulamalarının da kullanılmasına imkan veriyor. Geniş, tam renkli dokunmatik ekran üzerinde akıllı telefonlardaki içerikleri nrahatça görülebilmesi, dokunulabilmesi ve kontrol edilmesine sağlıyor.

iOS5 işletime sahip iPhone 4 / 4S / 5 ve MHL veya HDMI girişe sahip Android 2.3 versiyonları ile uyumlu olan SPH-DA100’ü, en güncel harita, gelen çağrıyı cevaplama ve müzik keyfi ve video eğlencesinin yanı sıra, Gelişmiş Uygulama Modu ile diğer birçok uyumlu uygulamalarla kullanmak mümkün.

SPH-DA100 GENEL ÖZELLİKLER

· 7”WVGA(800X480) Multi-touch Kapasitif ekran

· 2-DIN Kurulum

· Parrot Bluetooth modül ile ahizesiz görüşme

· Kullanıcı ara yüzünü 18 dilde destekleme

· Klavye desteği (Azerty,Qwerty,Qwertz,Rusya ve Yunan klavyeleri)

· Parazit giderici özelliğine sahip gelişmiş D4Q Tuner

BAĞLANABİLİRLİK

· iPod touch / iPhone 4/4S/5 uyumlu kablo ile direk kontrol.

· Desteklenen Android telefonlarla uyumluluğu.

· Gelişmiş Uygulama Modu

· Direksiyon Kumanda desteği

· 2 RCA anfi çıkışı (Ön-Arka/SW)

· Arka görüş kamera bağlanabilirliği.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir