Fiat Linea Via Donanım Paketiyle Bayilerde!

Fiat Türkiye, kompakt sedan sınıfındaki yer alan ve geçtiğimiz yıl 34 bin âdete yakın satarak tüm zamanların en iyi satış performansını sergileyen başarılı modeli Fiat Linea’da yeni bir donanım paketi sunmaya başladı. Via adı verilen ve Fiat Linea donanım yelpazesinin tam ortasında konumlandırılan yeni donanım seçeneği, özellikle kabin içinde daha üst donanım versiyonlarını anımsatan özellikleriyle ön plana çıkıyor. Ocak ayı kampanyası kapsamında 36 bin 430 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla bayilerde yerini alan Via donanım paketli Fiat Linea, 1. 4 litre 77 HP benzinli ve 1.3 litre 95 HP ile 1.6 litre 105 HP’lik dizel motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor.

Tofaş’ın uluslararası ödüllü Bursa’daki fabrikasında yüksek kalite standartlarında üretilen ve aynı zamanda hem küçük sınıf hem de kompakt sınıf sedan müşterilerine hitap edebilmesiyle dikkat çeken Fiat Linea’ya yeni bir donanım seçeneği eklendi. “Via” adı verilen yeni donanım paketli Fiat Linea, özellikle Active Plus donanım seviyesine ek olarak iç mekanda daha fazla görsel konfor sunan özellikleriyle kendine yeni bir kulvar açıyor. Bej renkli kirlenmez özellikli kumaş koltuklar, bej rengi kapı içleri ve emniyet kemerlerinin yanı sıra çift renkli torpido gibi özellikler, Fiat Linea’nın Via donanım versiyonunda ön plana çıkan unsurlar olarak dikkat çekiyor.  Fiyat/fayda orantısında olduğu kadar kullanım maliyetleriyle de farklılığını ortaya koyan Fiat Linea’nın Via donanım seçeneğinde; EBD destekli ABS, sürücü ve yolcu havayastığı, klima, direksiyondan kumandalı MP3 ve CD çalarlı müzik sistemi, elektrikli yan aynalar ve ön/arka camlar, gövde rengi tamponlar, aynalar, kapı kolları ve yan çıtalar gibi ekipmanlar standart olarak sunuluyor.
Ocak ayı satış kampanyası kapsamında 36 bin 430 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatıyla bayilerde yerini alan Fiat Linea’nın Via donanımlı versiyonları, 1. 4 litre 77 HP benzinli ve 1.3 litre 95 HP ile 1.6 litre 105 HP’lik dizel motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor.

Abdülkadir YEŞİLYURT

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir