Fiat Egea Showroomlarda Satışa Sunuldu

Tofaş’ın en yeni modeli Fiat Egea 15 Ekim itibariyle tüm Birmot showroomlarında satışa sundu. Fiat Egea’nın ilk etapta üretilecek olan 1.4 litre 95 HP benzinli, 1.3 litre 95 HP ve 1.6 litre 120 HP Multijet motor seçenekli modelleri için Birmot’larda siparişler alınmaya başlandı. 5 yıl/100.000 km. garanti ve 49.900 TL başlangıç fiyatlarıyla satılacak Fiat Egea’lar için Kasım ortasına kadar ilk 2000 müşteriye 2000 TL ekstra indirim hediye edilecek.

Fiat Egea; Easy, Urban ve Lounge adı verilen, alıcılarının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek üç farklı donanım paketi ile dikkat çekiyor. Sedan alıcılarının her türlü seçim kriterlerini karşılayacak olan Fiat Egea çekici özgün tasarımı, konforu, geniş iç donanımı ve kullanılır bir otomobil olma özellikleriyle öne çıkıyor.

Her şeyiyle tam ve ulaşılabilir bir aile otomobili olma hedefiyle tasarlanan Fiat Egea Koç Fiat Kredi ile satın alımlarda 20 bin TL’ye kadar aylık 0.99 faiz oranı ve 20 aya kadar vade ödeme seçenekleriyle tüm Birmot şubelerinde alıcıları ile buluşuyor.

OtoGüncel

OtoGüncel Haber Editörü

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir