Facebook’tan Beğenenlere Mobicar’a Üyelik 1 TL!

Mobicar’dan Hem Avantajlı Hem Hediyeli Üyelik Kampanyası!

Türkiye’nin en yeni araç paylaşım platformu olarak dikkatleri üstüne çeken ve kısa sürede İstanbulluların mobilite arayışlarına yepyeni bir çözüm sunan Mobicar, 6-13 Mayıs tarihleri arasında düzenlediği üyelik kampanyasıyla da ön plana çıkıyor.  Cevahir AVM’deki Mobicar standına gelerek Mobicar Facebook sayfasını beğenip, belirlenen bir postu kendi hesaplarında paylaşan tüm katılımcılar, Mobicar’a sadece 1 TL’ye üye olabilecekler. Bununla birlikte kampanya kapsamında Cevahir AVM standından üyelik gerçekleştiren kişiler arasından yapılacak çekiliş ile 5 Mobicar üyesine 2 saatlik dilediği Mobicar aracını kullanma hakkı hediye ediliyor!

Araç paylaşım sistemini ilk kez İstanbul’da yer alan 12 aracı ile 5 lokasyonda uygulamaya alan Mobicar, ‘Öde Kullandığın Kadar’ sloganıyla İstanbulluların hizmetine giren araç paylaşım platformuna üye olmayı daha da kolaylaştıran kampanyasıyla dikkat çekiyor. 6-13 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Cevahir AVM’deki Mobicar standına gelerek Mobicar Facebook sayfasını beğenip, belirlenen bir postu kendi hesaplarında paylaşan tüm katılımcılar, Mobicar’a sadece 1 TL’ye üye olabilecekler. Bununla birlikte kampanya kapsamında Cevahir AVM standından üyelik gerçekleştiren kişiler arasından yapılacak çekiliş ile 5 Mobicar üyesine 2 saatlik dilediği Mobicar aracını kullanma hakkı hediye ediliyor!

Kalabalık şehir hayatının vazgeçilmez gereksinimi “araba” ve “ulaşım” ihtiyaçlarına en ideal çözümü sunmak için kurulan Mobicar hem ekonomik hem pratik bir ulaşım alternatifi olarak herkese, her keseye hizmet sunması ile göze çarpıyor. www.mobicar.com.tr adresinden ilk etapta İstanbullulara hizmet vermeye başlayacak Mobicar sayesinde ulaşım ihtiyacı olan kişiler hem araç sahipliğinin potansiyel külfetlerinden kurtulurken hem de bu sahipliğinin bütün avantajlarından yararlanabiliyorlar.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir