Eurasia Moto Bike Expo 2012’de Honda rüzgarı esecek..

Motosiklet tutkunlarının heyecanla beklediği Eurasia Moto Bike Expo  2012’de dört yeni modelini tüketicilerin beğenisine sunacak olan Honda, CBR1000RR’ın da 20’nci yaşını kutlamaya hazırlanıyor. Motosiklet tutkunlarının heyecanla beklediği Eurasia Moto Bike Expo 2012, 1 – 4 Mart 2012 tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. Fuarın gözde markası Honda ise 9. salonda en yeni dört modelini görücüye çıkarırken tüm motosiklet modellerini de ziyaretçilerle buluşturacak. Ayrıca Honda standı, motosiklet tutkunları ve ailelerinin keyifle vakit geçirebileceği etkinliklere de ev sahipliği yapacak.

Fuar süresince devam edecek etkinlikler kapsamında, efsane modeli CBR1000 RR modelinin 20’inci yaşını da kutlayacak olan Honda’nın standında yer alan modellerini ekranların sevilen yüzü Ali Tınaz tanıtacak. Ünlü keman sanatçısı Ceren Aksan da açılış gününde Honda standına gelen ziyaretçilere müzik ziyafeti sunacak.

Abdülkadir YEŞİLYURT

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...