Elektrikli Lüks: Bentley Exp 12 Speed 6E Konsept

EXP 12 Speed 6e - Exterior Rear 3qtr

Elektrikli Otomobilin Sunduğu Lüks: Zahmetsiz, Özel Ve Keyifli

Tamamen elektrikli bir Bentley, bu lüks markadan beklenen kalite, zarafet ve yüksek performans seviyelerinden taviz vermiyor.  Hızlı ve zahmetsiz tork artışı ve uzun mesafe sürüş menzili gibi ünlü Bentley özellikleri, rahat bir otomobil deneyimi sunmak için, hızlı endüktif şarj gibi yeni yüksek performans teknolojisiyle ve son teknoloji ürünü, concierge tarzı araç hizmetleriyle bir araya getiriliyor.

EXP 12 Speed 6e - Exterior Front 3qtr

EXP 12 Speed 6e – Exterior Front 3qtr

Geleneksel yansıtıcı camdan ziyade birer kamera olan ve uçak gövdesinin heykelsi formundan esinlenilen yan aynalar olağanüstü bir şıklık katıyor.

EXP 12 Speed 6e, hızlı endüktif şarj kullanılamadığında, arka plakanın gerisine zarifçe gizlenmiş olan yedek doldurma noktası yoluyla bir şebeke AC güç kaynağına bağlanabiliyor.

Elektrikli Otomobilin Geleceği İçin Taahhüt

Bentley, bu konsept otomobilin, geleceğin lüks otomobil müşterileriyle (milenyum nesli, C kuşağı ve gelişmekte olan ülkelerde artan varlıklı kesim) bir etkileşim başlatarak, gelecekteki elektrikli lüks otomobil deneyiminden ne beklendiğinin anlaşılmasını sağlayacağına inanıyor.

Lüks otomobil markasının elektrikli otomobil stratejisi, 2018’de Bentayga ile başlayarak, önümüzdeki birkaç yıl içinde tüm Bentley model serisine PHEV modellerini eklemeyi içeriyor.

EXP 12 Speed 6e - Interior Seats

EXP 12 Speed 6e – Interior Seats

OtoGüncel

OtoGüncel Haber Editörü

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir