DRD’den müşteri odaklı modern satış sonrası hizmet!

 

Operasyonel Filo Yönetimi Anlayışıyla Fark Yaratan DRD, On-line/Real Time Servis Hizmetiyle Öne Çıkıyor!

 

 

Ülkemizin tamamı yerli sermayeli en büyük operasyonel filo kiralama kuruluşu olarak 2011 yılında 140 milyon Euro seviyesinde bir yatırım gerçekleştiren DRD Derindere Filo Kiralama, Türkiye genelinde sunduğu yüksek kalite ve standartlardaki hizmetleriyle farklılığını ortaya koyuyor. DRD Derindere Filo Kiralama Genel Müdürü İlkay Ersoy, müşterilerinin araçlarını teslim aldıkları andan itibaren DRD’nin kapsamlı koruma şemsiyesinin altına girdiklerini ve özellikle satış sonrası süreçleriyle fark yarattıklarını dile getirdi.

 

DRD Derindere Filo Kiralama Genel Müdürü İlkay Ersoy, “Türkiye genelinde 7/24 hizmet sunan DRD Assistance Yol Yardım hizmetleriyle beraber ülke genelinde 800 adede varan anlaşmalı servis noktamız ve 35 ana servis merkezimiz bulunuyor. Gelişmiş altyapımız ve son teknolojili sistemlerimizle, servis noktalarımızla on-line/real time bağlantı sağlayarak tüm işlemleri gerçek zamanlı olarak takip ediyor ve bu sayede tüm onarımlarda DRD Derindere servis standartlarına uygun hizmetler veriyoruz” açıklamasını yaptı.

 

 

Her marka ve model araçlardan oluşan 14 bin adedin üzerindeki etkin araç filosunun yanı sıra güçlü finansalları ve kurumsal yönetim anlayışı ile dikkat çeken DRD Derindere Filo Kiralama, ülke genelinde yaygın satış ve servis ağıyla da öne çıkıyor. Türkiye genelinde her noktada aynı kalite ve standartlarda hizmet sunmayı amaçlayan kuruluş, İstanbul’un yanı sıra Ankara, Bursa, İzmir ve Adana illerinde de DRD Bölge Müdürlükleri ile yaygın hizmet ağını destekliyor.  

 

Ekonomik ve Profesyonel  Filo Yönetimi Deneyimi!

 

Uzun yıllara dayanan filo yönetimi deneyimleri çerçevesinde, sunulan ürün ve hizmetler kadar; bu ürün ve hizmetlerin ülke genelinde yaygın bir coğrafyada, aynı kurumsal standartlarda sunulmasının da önemine değinen DRD Derindere Filo Kiralama Genel Müdürü İlkay Ersoy, müşterilerinin araçlarını teslim aldıkları andan itibaren DRD’nin kapsamlı koruma şemsiyesinin altına girdiklerini ve özellikle satış sonrası süreçleriyle fark yarattıklarını dile getirdi. Her biri konusunda uzman ekiplerinin çalışmalarıyla, müşterilerinin ihtiyaç ve iş modellerine en uygun çözüm alternatiflerini sunduklarını belirten Ersoy, hızlı ve esnek yapılarıyla müşterilerine rahat, ekonomik ve profesyonel bir filo yönetimi deneyimi yaşatmayı hedeflediklerini belirtti.  Operasyonel filo kiralama şirketlerinin görev tanımlarının, sadece kiralamaya konu olan aracı sunmakla sınırlı olmadığını vurgulayan Ersoy, “operasyonel filo yönetimi” başlığı altında müşterilerinin hayatını kolaylaştıran ve faaliyetlerine kesintisiz olarak devam edebilmelerini sağlayan geniş kapsamlı bir hizmet paketi sunduklarını ifade etti.

 

800 Anlaşmalı ve 35 Ana Servis Merkeziyle On-line/Real Time Hizmet!

 

Temel ilkelerinin müşterilerinin Türkiye’nin neresinde olursa olsun kesintisiz bir biçimde yola çıkış amacından geri kalmamalarını sağlamak olduğunu belirten Ersoy, “DRD Derindere Filo Kiralama’nın ülke genelinde 7/24 hizmet sunan DRD Assistance Yol Yardım hizmetleriyle beraber ülke genelinde 800 adede varan anlaşmalı servis noktası ve 35 ana servis merkezi bulunuyor. Gelişmiş altyapımız ve son teknolojili sistemlerimizle, servis noktalarımızla on-line/real time bağlantı sağlayarak tüm işlemleri gerçek zamanlı olarak takip ediyor ve bu sayede tüm onarımlarda DRD Derindere servis standartlarına uygun hizmetler veriyoruz. Bu noktada ülke genelinde yaygın anlaşmalı servis ağımız ve bölge müdürlüklerimiz sayesinde, tüm bu hizmetleri Türkiye’nin her yerinde aynı standartlarda sunuyor olmamız, bize önemli bir güç katarak müşterilerimize beklentilerinin ötesinde bir hizmet anlayışı sunmamızı sağlıyor” dedi.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...