DOSİDER’in yeni başkanı Ömer Cihad Vardan oldu

DOSİDER’in 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı

Doğal Gaz CihazlarıSanayicileri ve İşadamları Derneği’nin (DOSİDER) 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın ardından yeni Yönetim Kurulu Ömer Cihad Vardan başkanlığında göreve başladı.

Doğal Gaz Cihazları Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin (DOSİDER) Moda Deniz Kulübü’nde gerçekleştirdiği 10’uncu Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Ömer Cihad Vardan seçildi.

DOSİDER 9’uncu Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Köse’nin açılış konuşması ile başlayan genel kurulda; geçmiş döneme ait faaliyetlerin değerlendirilmesi ve mali tabloların incelenerek, kabul edilmesinden sonra seçimlere geçildi.

10. Dönem Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu, Onur Kurulu, Tanıtım ve Pazarlama Komitesi, Teknik Komite ve Ankara Komitesi üyelerinin seçimleri yapıldı. Seçimlerden sonra yapılan Yönetim Kurulu’nun ilk toplantısında DOSİDER 10. Dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Ömer Cihad Vardan seçildi.

10. Dönem Yönetim Kurulu aşağıdaki şekilde belirlendi:

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ
Ömer Cihad VARDAN Başkan ÇUKUROVA ISI Yönetim Kurulu Bşk.
Levent TAŞKIN Başkan Vekili VAILLANT Genel Müdürü
Süleyman BULAK Genel Sekreter TEKNİK YAYINCILIK Yönetim Kurulu Bşk.
Ayhan EREN Sayman Üye ERENSAN Yönetim Kurulu Üyesi
H. Önder ŞAHİN Üye ALARKO-CARRIER Genel Müdürü
Cahit KÖSE Üye ECA / EMAS Genel Müdürü
Dr. Celalettin ÇELİK Üye VIESSMANN Genel Müdürü
M. Selman TARMUR Üye BOSCH TERMOTEKNİK Genel Müdürü
Cengiz ÖNDER Üye DAIKIN Yönetim Kurulu Danışmanı
Alper AVDEL Üye DEMİRDÖKÜM Yönetim Kurulu Üyesi

 

 

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir