Doğuş Otomotiv tüm markalarıyla 12’nci salonda!

Türkiye’nin lider distribütörü Doğuş Otomotiv, 1 -11 Kasım arasında düzenlenecek İstanbul Auto Show Fuarı’nda tüm markalarıyla 12’nci Salon’da ziyaretçileri ağırlıyor!

Türkiye’nin en büyük fuarlarından biri olan İstanbul Auto Show, bu yıl Beylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Doğuş Otomotiv de Volkswagen, Audi, SEAT, Porsche, Bentley, Bugatti, Lamborghini ve Skoda markaları ile 12’nci salonda ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yeni modeller görücüye çıkıyor

Doğuş Otomotiv, hali hazırda satışta olan ve büyük ilgi gören mevcut modellerin yanı sıra, Türkiye’de yeni satışa çıkan veya fuardan hemen sonra satışa çıkacak, Volkswagen Golf, Volkswagen Beetle, Yeni Audi A3, SEAT Leon ve Toledo ile Carrera4/4S modellerini sergileyecek. Bugatti standında sergileyecek 16.4 Bugatti Veyron Grand Sport da 4.3 milyon euro’luk fiyatı ile Türkiye’de bugüne kadar sergilenen en pahalı araç olma unvanına da sahip olacak. Audi’nin elektrikli araç teknolojisinin ürünü A1 e-tron ile Volkswagen Ticari Araç’ın elektrikli eT! konsept aracı da fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunulacak.

Doğuş Otomotiv’in temsil ettiği markaların ilerici teknolojileri fuarda yerini alıyor

Fuarı ziyaret edecek her kesimden kullanıcıya yönelik marka ve modellerin bulunduğu Doğuş Otomotiv stantlarında, davetliler Doğuş Otomotiv’in Türkiye’deki kullanıcılar ile buluşturduğu Volkswagen Grubu’nun ilerici teknolojileri ve çevre dostu ürünleri de yakından inceleme fırsatı bulacak. Fuarda, bu kapsamda, Volkswagen Jetta’nın hibrit modelinin de Avrupa lansmanı yapılacak. Ayrıca Doğuş Otomototiv’in kurumsal sürdürülebilirlik konusunda yaptığı projeler de fuarda ziyaretçilere sergilenecek.

Trafik Hayattır eğitimleri fuarda da devam ediyor

Doğuş Otomotiv, İstanbul Autoshow Otomobil Fuarı için, birçok yeniliğe de imza attı. Türkiye’nin en önemli kurumsal sosyal sorumluluk projelerinden biri olan Trafik Hayattır’ın da yer alacağı fuarda, ilk yardım ve güvenli sürüşe ilişkin trafik eğitimi dersleri de verilecek. 12’nci salonda özel tasarlanan Trafik Hayattır bölümünde, çocuklar oyunlar eşliğinde trafik güvenliği konusunda bilgilendirilecek.

Basın mensupları ve otomotiv tutkunlarına özel mini site

Doğuş Otomotiv’in bu yıl fuar için gerçekleştirdiği bir diğer yenilik ise, Autoshow için özel hazırlanan mini site olacak. 1 Kasım 2012 tarihinde Autoshow’un başlaması ile birlikte aktif olacak site kapsamında Doğuş Otomotiv markalarının yeniliklerine yer verilecek.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...