DFM’nin YIL SONU FIRSATINDA SON GÜNLER

MGY Otomotiv tarafından dünyaca ünlü markalarla aynı kalitede ve  en ekonomik koşullarla satışa sunulan DFM araçlarındaki Aralık ayına özel 4.000 TL indirim kampanyası devam ediyor.

Araç sahibi olmayı düşleyen ya da aracını değiştirmek isteyen tüketiciler için tutumlu fırsatlar sunan DFM Türkiye, aile otomobili ve ticari araç olarak öne çıkan Succe modelini 4.000 TL indirimle 25.990 TL’dan satışa sunuyor. DFM Succe,  sürgülü kapıları, otomatik arka camları, araçlarda standart olarak bulunan GPS, navigasyon, geri görüş kamerası, bluetooth, DVD, TV gibi donanımlarıyla ve ekonomik yedek parça fiyatlarıyla her türlü ihtiyaca cevap veriyor.

Özellikle su, tüpgaz dağıtımı yapan, sokak aralarında hizmet veren küçük işletmecilerin tercihi DFM Maximus, Aralık ayına özel fiyatıyla 18.990 TL’dan satışa sunuluyor.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir