Çocuklar Bayramlarını Toyota Plazalarda Kutlayacak

Toyota 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda gönüllerince bir bayram yaşamak isteyen çocukları yine unutmadı. 20-23 Nisan tarihleri arasında Toyota Plazalara gelen çocuklar için çok renkli hediyeler hazırlanırken, anne babalar da test sürüşü yapabilecek. Auris karakterlerinin yer aldığı standların önünde neşeli aile fotoğrafı çekip “Ailem” konulu şiir yazarak Toyota’nın facebook sayfasına yükleyenler arasından 10 kişi iPad kazanabilecek.

Toyota, artık gelenekselleşen “23 Nisan Toyota Çocuk Şenliği ve Test Sürüş Günleri” ile tüm çocukları ve ebeveynlerini 20-23 Nisan tarihleri arasında tüm Türkiye’ye yayılmış plazalarına davet ediyor. 23 Nisan etkinlik günleri çerçevesinde Toyota Plazaları ziyaret edecek çocuklara boyama kitabı, boyölçer, balon, şakşak ve boya kalemleri hediye edilirken, ebeveynler Toyota modellerini test edebilecek. Auris karakterlerinin yer aldığı standlarda çekilen neşeli aile fotoğrafları ile “Ailem” konulu yazdıkları şiiri en geç 28 Nisan’a kadar Facebook Toyota Türkiye sayfasındaki Toyota Çocuk Şenliği 2013 uygulamasına yükleyenler 10 adet iPad’ten birini kazanma şansına sahip olacaklar. Jüri değerlendirmesi sonucu en güzel 10 şiir belirlenecek ve kazananlar 9 Mayıs günü Toyota Türkiye Faceboook sayfasında ilan edilecek.

Toyota, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tüm Türkiye’ye yayılmış bayilerinde coşkulu bir şekilde kutlaması için Toyota Çocuk Şenliği’nde bütün çocukları plazalarına bekliyor. Çocuklar bayramlarını eğlenceli bir şekilde kutlarken, ebeveynleri de Toyota teknolojisini yakından tanıma fırsatı bulabilecekler.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir